SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Majorczyk dyrektorem finansowym Grupy Eurozet

Paweł Majorczyk dołącza do zarządu Grupy Eurozet. 9 października obejmie funkcję dyrektora finansowego Eurozetu i Grupy Radiowej Agory. Zastąpi na stanowisku Tomasza Zakrzewskiego, który odchodzi z firmy.

Paweł Majorczyk (fot. materiały prasowe) Article

Paweł Majorczyk będzie kompleksowo odpowiadał w Grupie Eurozet za finanse, w tym księgowość, kontroling, płace, za działy realizacji umów oraz administracji.

Tomasz Zakrzewski był dyrektorem finansowym i członkiem zarządu Eurozetu od września 2020 roku. Na początku br., tuż po tym jak Agora przejęła udziały dające jej większościowy pakiet w Eurozecie, odwołano z zarządu spółki prezesa Grzegorza Kossakowskiego i członkinię Ewę Rosiewicz.

Przez ostatnie 18 lat Paweł Majorczyk był związany z TVN SA. W tym czasie m. in. odpowiadał za kontroling Grupy TVN, raportowanie finansowe i płace, a w latach 2018-2023, w ramach TVN Grupa Discovery oraz Warner Bros Discovery, pełnił funkcję VP Kontroling, nadzorując obszar księgowości, raportowania, płac, płynności oraz system kontroli wewnętrznej.

W drugim kwartale br. grupa kapitałowa Agora osiągnęła wzrost przychodów o 24,9 proc. do 326,9 mln zł, a po przejęciu kontrolnego pakietu Eurozetu jej wpływy reklamowe poszły w górę o 40 proc. Firma drugi kwartał z rzędu zanotowała dodatnią rentowność netto, w całym półroczu jej zysk netto wyniósł 47,2 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Paweł Majorczyk dyrektorem finansowym Grupy Eurozet

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewa
No i Kossakowski zza grobu zemścił się na Tomku! Kosa karma wraca!
0 0
odpowiedź
User
Y
Za co niby ta zemsta ?
8 1
odpowiedź
User
U
Prawdziwy szczurek ten nowy 😂😂😂
8 0
odpowiedź