SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Peace of Heart – charytatywna kolekcja NFT wspierająca Ukrainę

Ruszyła sprzedaż charytatywnej kolekcji NFT, która powstała z rysunków stworzonych przez ukraińskie dzieci. 100% dochodu z akcji Peace of Heart zostanie przekazane na działania Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Ukrainy.

Peace of Heart to wspólne przedsięwzięcie Polskiej Akcji Humanitarnej, indaHash, Fundacji Ashoka oraz Crypto 4 Changemaking. W połączeniu potrzeb z oferowaną pomocą i koordynacji projektu pomogła fundacja Tech To The Rescue.

W ramach akcji, która łączy technologię blockchain z inicjatywą charytatywną, dzieci z całej Ukrainy udostępniają swoje rysunki, które następnie są digitalizowane jako NFT. Każda osoba, która wesprze projekt, stanie się właścicielem jednego z tych obrazków.

Kolekcja składa się z 999 sztuk, a minting jednej sztuki kosztuje 0.1 ETH. Kolekcję można kupić pod adresem https://peaceofheart.eu/.

Projekt został zorganizowany i zrealizowany na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, która otrzyma 100% zebranych środków i ma je odpowiednio rozdysponować.

"Ta kolekcja jest unikalna, bo NFT powstały poprzez zdigitalizowanie rysunków wykonanych przez dzieci z Ukrainy, przenoszące na papier swoje przeżycia i emocje. Wierzymy, że społeczność krypto entuzjastycznie odbierze nasza wspólną inicjatywę i zaangażuje się w nią. Dzięki tym środkom będziemy mogli realnie pomóc osobom w potrzebie." - powiedział Marek Abłasewicz z zespołu komunikacji i fundraisingu PAH.

"Jednocześnie dbamy o nasze środowisko, dlatego chcemy, aby nasze działania miały minimalny wpływ na planetę. Dlatego Plan Be Eco wspiera akcję Peace of Heart w wyliczeniu śladu węglowego oraz pomaga w kompensowaniu emisji CO2. Dzięki temu dana kolekcja NFT jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla." - dodała Agnieszka Maciejowska, prezeska i współzałożycielka Plan Be Eco.

Dołącz do dyskusji: Peace of Heart – charytatywna kolekcja NFT wspierająca Ukrainę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl