SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowości w aplikacji PeoPay Kids: promocja i personalizacja wyglądu

Bank Pekao przygotował promocję związaną z aplikacją PeoPay Kids. Teraz jest też więcej możliwości personalizacji wyglądu aplikacji.

Fot. Materiały nadesłane Article

Z myślą o klientach w wieku poniżej 18 lat Bank Pekao przygotował promocję pod nazwą „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, w ramach której dziecko może zdobyć kieszonkowe na start w wysokości 200 zł. 

Promocja trwa do 10 grudnia. Oprócz kieszonkowego na start, Pekao proponuje także bonus na koncie oszczędnościowym dziecka - “Mój Skarb”. Oferta promocyjna to oprocentowanie 6,5 proc. w skali roku - do 5000 zł przez 5 miesięcy (152 dni) od dnia otwarcia konta. Do promocji można przystąpić do 8 stycznia 2024 r.

Aby skorzystać z promocji i otrzymać na start 200 zł kieszonkowego na koncie dziecka, wystarczy spełnić kilka warunków. W przypadku dzieci poniżej 6 lat należy założyć Konto Przekorzystne i zapisać do promocji oraz zapewnić ponad 200 zł na koncie dziecka na dzień 31 grudnia 2023 r. Dzieciom w wieku 6-12 lat – założyć produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay Kids (Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, kartę Mastercard PeoPay KIDS i aplikację PeoPay KIDS) i zapisać dziecko do promocji. Dziecko powinno zalogować się do aplikacji i zapłacić minimum trzy razy kartą lub blikiem do 31 grudnia 2023 r.

Natomiast w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat wystarczy założyć Konto Przekorzystne, kartę do konta Mastercard Debit FX oraz aplikację PeoPay i zapisać się do promocji. Także w tym przypadku młody użytkownik powinien zalogować się do aplikacji PeoPay i zapłacić minimum trzy razy kartą lub blikiem do 31 grudnia 2023 r.

Nowe tła z motywem gier w aplikacji PeoPay Kids

Pekao rozwija też aplikację mobilną PeoPay Kids, dostosowując ją do potrzeb dzieci w wieku 6-12 lat. Młodzi użytkownicy mają teraz większą możliwość personalizacji swojej aplikacji – zmiany tła, ikony oraz finansowego trenera. Bank zdecydował się rozszerzyć serię teł w aplikacji o te z motywem gier. Możliwość personalizacji produktów bankowych podoba się: z danych banku wynika, że 40 proc. dzieci zmienia tło w aplikacji na wybrane przez siebie, przy czym zdecydowana większość, bo aż 80 proc. z nich wybiera właśnie tematykę gamingową.

 

Ostatnia aktualizacja aplikacji mobilnej PeoPay KIDS przyniosła zmiany nie tylko w zakresie teł z wizerunkami gamingowymi, ale również nowe sezony w grze edukacyjnej dla dzieci. Gra w angażujący i atrakcyjny sposób wprowadza najmłodszych w świat finansów. Aby skorzystać z nowości, dotychczasowi posiadacze aplikacji PeoPay KIDS powinni jedynie zaktualizować swoją aplikację.

Korzyści dla rodziców

Dzięki Pakietowi PeoPay Kids zyskują nie tylko najmłodsi, ale także dorośli. Otrzymują narzędzia i pomoc w edukacji finansowej swoich dzieci i sami mogą też skorzystać z dodatkowych bonusów. Rodzic, który założy dziecku konto i kartę z wizerunkiem gamingowym, może otrzymać 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co jest równoznaczne z nagrodą o wartości 100 zł.

Skonsolidowany zysk Pekao w III kwartale br. wyniósł 1,716 mld zł wobec 544 mln zł straty rok wcześniej - informował na początku listopada bank. W raporcie podkreślono, że po dziewięciu miesiącach tego roku zysk sięgnął 4,855 mld zł wobec 832 mln zł rok wcześniej. 

Dołącz do dyskusji: Nowości w aplikacji PeoPay Kids: promocja i personalizacja wyglądu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl