SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Personal PR zajmie się obsługą Gdańska w social mediach

Władze Gdańska wybrały agencję Personal PR do obsługi gdańskich mediów społecznościowych. Będą z nią pracować do końca 2022 roku.

Gdańsk, fot. Shutterstock.comArticle

Agencja Personal PR była jedyną agencją, która złożyła ofertę w przetargu władz Gdańska na obsługę gdańskich mediów społecznościowych.  Zaproponowała w niej kwotę 774,9 tys. zł. Ta mieści się w budżecie, jaki miasto na ten cel zamierza przeznaczyć - to bowiem kwota 800 tys. zł.

Agencja zajmie się obsługą gdańskich mediów społecznościowych w zakresie oficjalnych kanałów zarządzanych przez Miasto Gdańsk na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Spotify. Będzie też odpowiadać za założenie i prowadzenie kanału miasta na TikToku.

Celem tego ma być wsparcie wizerunkowe marki Gdańsk, zwiększenie świadomości gdańszczanek i gdańszczan na temat wydarzeń i atrakcji w mieście, zainteresowanie turystek oraz turystów zagranicznych ofertą Gdańska o charakterze rozrywkowo-kulturalnym, aktywizacja społeczności lokalnej oraz zapewnienie stałego kontaktu z nią.

Personal PR zajmie się również stałym doradztwem związanym z obecnością Gdańska w social mediach, jak również sprawnym reagowaniem na zmiany istniejących trendów i zasad funkcjonowania poszczególnych kanałów oraz dyspozycyjność w sytuacjach kryzysowych.

Umowa zostanie podpisana na okres do końca 2022 roku.

 

Dołącz do dyskusji: Personal PR zajmie się obsługą Gdańska w social mediach

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
Ja tu akurat mogę przyznać, że Gdańsk ma dobrze wydane pieniądze na reklamę. Mówię to jako nowy mieszkaniec tegoż miasta, w porównaniu do innych jest to bieda i jakieś kolorowe lewe głupoty. Gdańsk wizerunkowo od lat wypada pierwszoklasowo w mediach
odpowiedź
User
3city
Naprawdę ? To żart chyba ?
odpowiedź