SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Personal PR pracuje dla Stoczni Centrum Gdańsk

Spółka SCG, właściciele części terenów postoczniowych w Gdańsku wybrali agencję Personal PR do stałej współpracy. Agencja stopniowo przejmie kompleksową opiekę komunikacyjną nad projektem. 

Stocznia Centrum Gdańsk (SCG) to zaplanowany na kilkadziesiąt lat złożony projekt inwestycyjny na terenie Młodego Miasta w Gdańsku, który zakłada powołanie do życia funkcjonalnej, inkluzywnej i zielonej dzielnicy Gdańska. 

 – Chcemy otwarcie dzielić się z otoczeniem ideą i planami związanymi z trwającym już prawie 20 lat i zaplanowanym na kolejne co najmniej kilka dekad, projektem – mówi Krzysztof Sobolewski, prezes zarządu SCG. – Agencja Personal PR podziela naszą wizję i wartości, a także ma odpowiednie doświadczenie, zasoby i relacje, aby iść z nami ramię w ramię w procesie komunikacji. Można powiedzieć, że naturalnie „zaiskrzyło” między naszymi zespołami – dodaje. 

W wyborze agencji kluczowe było doświadczenie zespołu agencji oraz rozumienie nie tylko potrzeb właścicieli terenu, lecz także oczekiwań interesariuszy i mieszkańców Gdańska. Agencja została wyłoniona w drodze konkursu ofert. Strony nie ujawniają szczegółów umowy.

Dołącz do dyskusji: Personal PR pracuje dla Stoczni Centrum Gdańsk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl