SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Personalizacja SIMextra w sieci Era

Obecnie z tak zaawansowanego narzędzia mogą korzystać jedynie klienci kilku operatorów na świecie

Od czerwca użytkownicy sieci Era korzystający z dodatkowych opcji menu SIMextra w telefonie mają możliwość dostosowania ich do gustów, wybierając z coraz większej liczby pozycji te serwisy, które najbardziej im się podobają. Obecnie z tak zaawansowanego narzędzia mogą korzystać jedynie klienci kilku operatorów na świecie.

Nowe SIMextra to:

 • możliwość personalizacji menu SIMextra w telefonie,
 • ponad 20 nowych serwisów
 • nowe funkcjonalności ułatwiające korzystanie z serwisów ..

  Menu SIMextra to teraz aż kilkadziesiąt różnych serwisów informacyjnych, rozrywkowych, lokalizacyjnych, bankowych i komunikacji personalnej dostępnych w menu telefonu. Aby ułatwić korzystanie z SIMextra i dostosować ofertę serwisową do indywidualnych potrzeb użytkownika wprowadzona została funkcja personalizacji menu SIMextra. Polega ona na wyborze jednego z czterech dostępnych profili tematycznych (standardowy, rozrywkowy, informacyjny, kontakt). Użytkownicy mogą też wybrać poszczególne serwisy do kategorii "Moje SIMextra" dostępnej w każdym profilu tematycznym.

  Aby spersonalizować menu należy wejść na www.simextra.pl i postępować zgodnie ze wskazówkami na stronie. Użytkownik może dokonać jednej darmowej personalizacji w miesiącu, każda następna wiąże się z opłatą 3,66 zł z VAT.

  Nowe serwisy SIMextra to przede wszystkim świat rozrywki i możliwość komunikacji pomiędzy użytkownikami. W profilu rozrywkowym na początku menu można znaleźć takie serwisy jak: quizy, psychotesty, erotyka, ciekawostki, alkomat, muzyka, itp.

  Profil informacyjny zawiera wiadomości: z Polski i ze świata, informacje sportowe i biznesowe, najbardziej aktualne kursy walut, usługi lokalizacyjne np. możliwość zlokalizowania najbliższego bankomatu, stacji benzynowej czy też hotelu.

  W profilu Kontakt najłatwiej dostępne są Kanały SMS (możliwość zamieszczania ogłoszeń handlowych i towarzyskich w serwisie), Biuro Numerów oraz możliwość wysłania wiadomości e-mail.

  Równolegle z opcją personalizacji sieć Era uruchomiła proces zdalnej i automatycznej aktualizacji menu SIMextra w telefonach wszystkich użytkowników SIMextra. Aktualizacja ma na celu umożliwienie korzystania z nowych serwisów i opcji personalizacji jak najszerszej grupie osób. Proces zdalnej aktualizacji menu SIMextra jest bezpłatny.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Personalizacja SIMextra w sieci Era

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl