SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PGE reklamuje nową ofertę „Prąd jak prąd” (wideo)

PGE Polska Grupa Energetyczna wprowadziła ofertę „Prąd jak prąd” gwarantującą klientom stałą cenę za energię elektryczną aż do końca 2017 roku oraz szereg usług dodatkowych. Towarzyszy temu kampania reklamowa przygotowana przez firmy K2 i ZenithOptimedia Group.

Oferta „Prąd jak prąd” skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych PGE, przechodzących od innych dostawców. Ci, którzy nie zdecydują się na dodatkowe usługi, otrzymają gwarancję niezmienności ceny aż do końca 2017 roku. W przypadku wyboru tej propozycji rachunki za energię elektryczną będą dotyczyły wyłącznie zużytych kilowatogodzin.

Wśród usług dodatkowych oferowanych przez PGE jest m.in. „Bezpieczny dom” dla osób chcących zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi awariami w domu. Dzięki temu rozwiązaniu można otrzymać pomoc fachowca, m.in. elektryka, hydraulika lub ślusarza, który w razie potrzeby usunie awarię lub naprawi zepsuty sprzęt. Z kolei wariant „Pewnie i bezpiecznie z PGE” zapewnia opłacanie rachunków przez ubezpieczyciela w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub innego zdarzenia losowego. W ramach opcji „Mecenas Direct” można korzystać z bezpłatnych porad prawnika, radcy prawnego lub doradcy podatkowego.

Ofertę wspiera kampania reklamowa obejmująca telewizję, internet (oprócz reklam - serwis zapewniamyenergie.pl), radio, prasę oraz outdoor. Treść reklam jest dostosowana do różnych regionów, w których są emitowane. Kampania potrwa do końca lipca.

Kreacją reklam zajęła się agencja K2, a zakupem mediów - dom mediowy Zenith Optimedia Group.

Dołącz do dyskusji: PGE reklamuje nową ofertę „Prąd jak prąd” (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ten który wtopił
Nie dajcie sie zwieść.

Obniżaj prąd o kilka groszy na 1kW a co miesiac pobierają 4PLN dodatkowe. Na koszcie energii normlne mieszkanie na pół roku niby oszczędza się 7 pln ale traci sie na 4PLN*6=24PLN. Zwykłe naciąganie klientów.
Więc więcej się płaci.
odpowiedź
User
DANUTA
UWAGA!"PRĄD JAK PRĄD"EDYCJA LETNIA 2016r z dnia 14.06.2016r.(zwana dalej Ofertą).PODPISAŁAM OŚWIADCZENIE O PRZYJĘCIU OFERTY I BARDZO SIĘ ZDZIWIŁAM JAK DOSTAŁAM NOWĄ FAKTURĘ Z CENĄ NETTO 100% WYŻSZĄ.OSTRZEGAM PRZED POCHOPNYM PODPISYWANIEM TEJ OFERTY.DOTYCZY:PGE OBRÓT RZESZÓW ODDZ/ŁÓDZ.
odpowiedź
User
ana
Po co PGE się reklamuje sponsoruje Narodowy itd. bo nie rozumiem? Przecież wystarczy 1 ustawa i powróciłby monopol
odpowiedź