SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pięć nowych kanałów HD w sieci Vectra i otwarte okno dla wszystkich abonentów

Od 21 marca Vectra włącza do swojej oferty pięć nowych programów w jakości HD: Da Vinci, H2, Polsat Doku, Epic Drama i Jazz. Cztery z nich będą dostępne w ramach „otwartego okna” dla wszystkich abonentów, do 5 kwietnia. Po zmianach, telewizja zaproponuje 123 programy w jakości high definition.

Article

Kanały Da Vinci, H2, Polsat Doku oraz Epic Drama zostaną włączone w Pakiet Platynowy Vectry. Właśnie one będą dostępne za darmo dla wszystkich abonentów operatora w otwartym oknie do 5 kwietnia. Z kolei Jazz, pierwszy w Polsce kanał poświęcony w całości jazzowi i muzyce współczesnej, zostanie włączony do Pakietu Platynowego i Pakietu Złotego.

Po zmianach telewizja cyfrowa Vectry będzie udostępniać łącznie 234 programy telewizyjne, w tym 123 w wysokiej rozdzielczości (HD).

- Systematycznie wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę, dbając przy tym o indywidualne potrzeby każdego odbiorcy. Wprowadzając nasze wiosenne nowości sprawiamy, że programy edukacyjne, popularno-naukowe, dokumentalne, pełne ciekawych opowieści i dobrej muzyki znajdą się na wyciągnięcie ręki- mówi Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

Da Vinci (program prezentujący rozrywkowe programy edukacyjne dla dzieci i całej rodziny) trafi na pozycję 402 na dekoderze. H2 - pozycja na dekoderze 506 - to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, pogłębiający tematy i zagadnienia znane z telewizji History. Polsat Doku emituje filmy dokumentalne z całego świata, od 21 marca zajmie na dekoderze telewizji Vectra pozycję 508. Epic Drama zaprezentuje seriale i filmy kostiumowe; pozycja na dekoderze 306. Natomiast poświęcony muzyce kanał Jazz zajmie na dekoderze pozycję 621.

Vectra to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obecnie obsługuje ponad 970 tys. klientów w 398 miastach na terenie całego kraju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pięć nowych kanałów HD w sieci Vectra i otwarte okno dla wszystkich abonentów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TymekTv
Nagram w tym Kwietniu Kanały
8 8
odpowiedź