SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Pięć Żywiołów Miasta - Essentiae Urbis - Urban Elements'

Eskadra przygotowała koncepcję kreatywną, folder promocyjny oraz wystawę dotyczącą inwestycji miejskich w zakresie gospodarki komunalnej w Krakowie.

Projekt ten towarzyszy konferencji na temat finansowania inwestycji infrastrukturalnych i ochrony środowiska.

Wyspecjalizowany we współpracy z samorządami i miastami dział agencji – TOURMARKET, zajął się opracowaniem koncepcji kreatywnej prezentującej dokonania w zakresie gospodarki komunalnej miasta. Pięć obszarów – transport, ciepło, wodę, zieleń miejską oraz gospodarkę odpadami przedstawiono za pomocą metafory „żywioły miasta”.

W ramach projektu zaprojektowany został zaprojektowany folder oraz zorganizowana wystawa na krakowskim Rynku Głównym. Na wystawie każdy z „żywiołów” został przedstawiony w sposób symboliczny – np. transport za pomocą silnika autobusowego, natomiast gospodarka odpadami za pomocą sprasowanych brykietów surowców odzyskiwanych w krakowskiej sortowni surowców.

Ekspozycja w centralnym miejscu miasta budzi bardzo duże zainteresowanie zwiedzających. Dla wielu zaskakujące jest, że taki temat jak „gospodarka komunalna miasta” można przedstawić w tak kreatywny i ciekawy sposób - podano  w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Pięć Żywiołów Miasta - Essentiae Urbis - Urban Elements'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl