SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piekarz i architekt w nowej kampanii PZU promującej ofertę dla przedsiębiorców (wideo)

Grupa PZU w rozpoczętej właśnie kampanii, której bohaterami są piekarz i architekt promuje kompleksową ofertę ubezpieczeniową dla firm.

Article

Działania reklamowe promują ofertę PZU skierowaną do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw: kompleksową ochronę mienia, a także życia i zdrowia – ich samych, pracowników oraz bliskich.

W ramach kampanii emitowane są trzy spoty: dwa z udziałem piekarza, a jeden - z architektem w roli głównej. Piekarz promuje kompleksową ofertę ubezpieczyciela dla firm oraz ubezpieczenia majątkowe, architekt - ubezpieczenia na życie i zdrowie.
Wszystkie reklamy zaczynają się od tych samych słów wypowiedzianych przez lektora: "Zbudowałeś tę firmę".

Przeznaczony dla przedsiębiorców pakiet PZU Doradca, którego dotyczy kampania składa się z 7 ubezpieczeń: ubezpieczenie od ognia i innych żywiołów, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie mienia w transporcie krajowym (cargo), assistance.

Kampania marketingowa wspierająca ofertę ubezpieczeniową dla przedsiębiorców potrwa do połowy grudnia br. Obejmuje telewizję, internet oraz prasę.

W rozpoczętej kilka dni temu kampanii ubezpieczyciel promuje się jako atrakcyjny pracodawca.

PZU zwykle nie podaje informacji o agencjach, które odpowiadają za realizację jego kampanii reklamowych. Ubezpieczyciel jesienią ub.r. w wyniku przetargu rozpoczął współpracę z agencjami reklamowymi Red8, Focus Media Group i VML Poland. Umowy miały być zawarte na trzy lata.

Obsługą mediową PZU zajmuje się od wiosny ub.r. dom mediowy UM (IPG Mediabrands, który przejął ten budżet po wygranym przetargu od Publicis Media

 

Dołącz do dyskusji: Piekarz i architekt w nowej kampanii PZU promującej ofertę dla przedsiębiorców (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl