SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Bieńko za Sławomira Kornickiego prezesem Codemedia

Piotr Bieńko został prezesem domu mediowego Codemedia, połączonego jesienią ub.r. z Mediasense. Dotychczasowy prezes Sławomir Kornicki objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

Piotr Bieńko za Sławomira Kornickiego prezesem Codemedia

Jako prezes zarządu Codemedia Piotr Bieńko będzie sprawował kontrolę nad działalnością operacyjną firmy. Do listopada ub.r. był prezesem dom mediowego Mediasense, który został połączony z Codemedia w ramach Grupy ADV (więcej na ten temat). Przez ostatnie miesiące Bieńko był dyrektorem zarządzającym Codemedia. Natomiast przed pracą w Mediasense był związany m.in. z Universal McCann, MPG, Starcomem i biurem reklamy Telewizji Polskiej.

Pozostałymi członkami zarządu Codemedia są Łucja Gdala i Anna Gruszka, które zasiadają w nim od początku istnienia spółki.

Natomiast Sławomir Kornicki, dotychczasowy prezes Codemedia, obecnie jako przewodniczący rady nadzorczej będzie bardziej zajmował się spółkami zależnymi oraz rozwojem nowych obszarów firmy. Jednocześnie będzie doradcą zarządu spółki. - Postanowiłem wycofać się z zarządu, obejmując funkcję w radzie nadzorczej, bo pozwoli mi to na sprawowanie kontroli nad zarządem i spółkami zależnymi, czym de facto i tak się zajmowałem - opisuje.

Kornicki był prezesem Codemedia od 2008 roku, odpowiadając za opracowywanie strategii komunikacji marketingowych dla klientów biznesowych oraz wdrożenia nowych produktów i usług. Wcześnie współtworzył agencję Media Contacts, którą potem kierował, oraz pracował w Euro RSCG i MPG. Ogółem z rynkiem mediowym jest związany od 14 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Bieńko za Sławomira Kornickiego prezesem Codemedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl