SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Gąsowski wraca do show "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski pojawi się w 20., jubileuszowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Trwają jeszcze ustalenia, co do jego roli w muzycznym show Polsatu - w przeszłości był w nim współprowadzącym.  

Gąsowski może ponownie zostać jurorem lub być trzecim prowadzącym programu. Jak informowaliśmy niedawno, z dalszego zasiadania w panelu jurorskim zrezygnował Paweł Domagała. W jury pozostają Małgorzata Walewska i Robert Janowski. 

Sam Gąsowski udostępnił na razie jedynie relację na Instagramie pokazującą, że odwiedził siedzibę Polsatu, ale ujawnił w niej, czym się zajmie się w stacji. 

W przeszłości Piotr Gąsowski współprowadził 17. edycji „TTBZ” w parze Maciej Dowborem. Wiosną br. zastąpił go Maciej Rock. Stało się to po rezygnacji Gąsowskiego z dalszej pracy przy formacie, tłumacząc to solidarnością ze zwolnioną z jury Katarzyną Skrzynecką.

- Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla , „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! - napisał wtedy Gąsowski na Instagramie.

Ostatnio Gąsowski wraz z Katarzyną Skrzynecką prowadził program Zoom TV „Kabaretowe przeboje”, w którym znalazły się występy polskich kabaretów i satyryków.

Specjalna edycja “Twoja twarz brzmi znajomo” z byłymi uczestnikami

“Twoja twarz brzmi znajomo” ma wrócić wiosną 2024 r. do Polsatu z edycją specjalną, jubileuszową. Ósemkę jej uczestników stworzą osoby, które w poprzednich edycjach zdobyły najlepsze miejsca - od pierwszego do czwartego. Program produkuje Endemol Shine Polska. 

Emitowany w Polsacie jesienią br. 19 sezon show obejrzało średnio 1,15 mln widzów, co przełożyło się na 9,79 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 8,67 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 8,96 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsena.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2022 roku wyniósł 7,30 proc. (dane Nielsena).

Dołącz do dyskusji: Piotr Gąsowski wraca do show "Twoja twarz brzmi znajomo"

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Koko
Nie rozumiem jego „fenomenu”. Aktor z wadą wymowy którego nie idzie zrozumieć.
odpowiedź
User
Krzysiek38
Jako trzeci prowadzący to nie wiem chyba lepiej jako juror programu.
odpowiedź
User
Skrzynka
Dawać Kaśkę! :)
odpowiedź