SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Piotr Jaroszewski kieruje zespołem KRK FM

Piotr Jaroszewski, prokurent zarządu Grupy Radiowej Agory, zaczął kierować zespołem KRK FM i nadzorować jej program. To konsekwencja zakupu rozgłośni przez Agorę.

Piotr Jaroszewski Article

Grupa Radiowa Agory nabyła 100 proc. udziałów w firmie BDM Media, posiadającej koncesję na nadawanie KRK FM w piątek 3 kwietnia br. - Zdecydowaliśmy się na zakup KRK FM, chcąc umocnić pozycję Grupy Radiowej Agory na atrakcyjnym krakowskim rynku radiowym - mówi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory.

Jedną z pierwszych decyzji podjętych przez  nabywcę było objęcie nadzoru nad zespołem i programem KRK FM przez Piotra Jaroszewskiego. Od stycznia br. jest on prokurentem zarządu Grupy Radiowej Agory, wcześniej był zastępcą dyrektora programowego RMF FM, zaś w przeszłości w Agorze pracował jako dyrektor Złotych Przebojów. Dotąd za program krakowskiej rozgłośni odpowiadał jej redaktor naczelny Grzegorz Nowosielski, który odszedł ze stacji.

Nadzór nad sprzedażą reklam w KRK FM przejęła zaś Katarzyna Gralak, dyrektor działu sprzedaży w krakowskim oddziale Grupy Radiowej Agory. P.o. dyrektor zarządzającą stacji pozostaje Aleksandra Bałda.

Agora nie chce na razie mówić o tym, jakie ma plany wobec rozgłośni. -  W tym momencie koncentrujemy się na finalizacji transakcji - właśnie zawiadomiliśmy o niej Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - mówi Staniszewska.

Stacja KRK FM powstała jesienią 2013 r. przejmując częstotliwość dawnego Radia Alfa (102,4 FM). Rozgłośnię stworzyli głównie byli dziennikarze RMF FM (więcej na ten temat).

Grupa Radiowa Agory w Krakowie posiada lokalne stacje należące do sieci Złotych Przebojów i Rock Radia. Nadaje tam też Radio TOK FM, którego GRA jest współwłaścicielem.

Z danych Radio Track wynika, że słuchalność KRK FM w Krakowie w okresie od września ub.r. do lutego br. wyniosła 1,4 proc. (dowiedz się więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Piotr Jaroszewski kieruje zespołem KRK FM

48 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
agroma
o, proszę, to może jednak nie zsieciują
10 10
odpowiedź
User
iii
A wszystko po to aby ładnie zagrało z komputera niebawem, a ludzie odchodzili tak żeby radio z dnia na dzień nie zostało bez zespołu. Końcowo ich wyleją.
12 8
odpowiedź
User
ooio
Na razie jeszcze śłucham krk.fm do czasu jak zacznie się granie "samych hitów" i zebranie o smsy wtedy do widzenia bez żalu.
18 8
odpowiedź
User
ibid
Ostatnią rzeczą jaką może zrobić Jarosz jest branie pod uwagę obecnych prezenterów krk jako alternatywy w nowym projekcie. Nie buduje się nowego na czymś starym co okazało się porażką.
15 11
odpowiedź
User
bzyk
Teraz będą żałosne sceny wazeliniarstwa i zwracania uwagi nowego szefa na siebie. Kto będzie najwyżej podskakiwał żeby mieć względy? Proszę może zaproponujemy typy? Myślę że najwyżej będzie o umizgi skakał ten najmniejszy spec od wazelinki.
19 9
odpowiedź