SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Jaroszewski kieruje zespołem KRK FM

Piotr Jaroszewski, prokurent zarządu Grupy Radiowej Agory, zaczął kierować zespołem KRK FM i nadzorować jej program. To konsekwencja zakupu rozgłośni przez Agorę.

Piotr JaroszewskiPiotr Jaroszewski

Grupa Radiowa Agory nabyła 100 proc. udziałów w firmie BDM Media, posiadającej koncesję na nadawanie KRK FM w piątek 3 kwietnia br. - Zdecydowaliśmy się na zakup KRK FM, chcąc umocnić pozycję Grupy Radiowej Agory na atrakcyjnym krakowskim rynku radiowym - mówi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory.

Jedną z pierwszych decyzji podjętych przez  nabywcę było objęcie nadzoru nad zespołem i programem KRK FM przez Piotra Jaroszewskiego. Od stycznia br. jest on prokurentem zarządu Grupy Radiowej Agory, wcześniej był zastępcą dyrektora programowego RMF FM, zaś w przeszłości w Agorze pracował jako dyrektor Złotych Przebojów. Dotąd za program krakowskiej rozgłośni odpowiadał jej redaktor naczelny Grzegorz Nowosielski, który odszedł ze stacji.

Nadzór nad sprzedażą reklam w KRK FM przejęła zaś Katarzyna Gralak, dyrektor działu sprzedaży w krakowskim oddziale Grupy Radiowej Agory. P.o. dyrektor zarządzającą stacji pozostaje Aleksandra Bałda.

Agora nie chce na razie mówić o tym, jakie ma plany wobec rozgłośni. -  W tym momencie koncentrujemy się na finalizacji transakcji - właśnie zawiadomiliśmy o niej Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - mówi Staniszewska.

Stacja KRK FM powstała jesienią 2013 r. przejmując częstotliwość dawnego Radia Alfa (102,4 FM). Rozgłośnię stworzyli głównie byli dziennikarze RMF FM (więcej na ten temat).

Grupa Radiowa Agory w Krakowie posiada lokalne stacje należące do sieci Złotych Przebojów i Rock Radia. Nadaje tam też Radio TOK FM, którego GRA jest współwłaścicielem.

Z danych Radio Track wynika, że słuchalność KRK FM w Krakowie w okresie od września ub.r. do lutego br. wyniosła 1,4 proc. (dowiedz się więcej).

Dołącz do dyskusji: Piotr Jaroszewski kieruje zespołem KRK FM

54 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
agroma
o, proszę, to może jednak nie zsieciują
odpowiedź
User
iii
A wszystko po to aby ładnie zagrało z komputera niebawem, a ludzie odchodzili tak żeby radio z dnia na dzień nie zostało bez zespołu. Końcowo ich wyleją.
odpowiedź
User
ooio
Na razie jeszcze śłucham krk.fm do czasu jak zacznie się granie "samych hitów" i zebranie o smsy wtedy do widzenia bez żalu.
odpowiedź