SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Morkowski CEO BNG Holding, Michał Glapiński w radzie nadzorczej

Holding marketingowo-technologiczny Brand New Galaxy koncentruje spółki w dwóch pionach kompetencyjnych - e-commerce oraz digital. Jednocześnie Piotr Morkowski obejmuje stanowisko CEO BNG Holding. Do rady nadzorczej dołączył Michał Glapiński.

Piotr Morkowski, fot. Przemek ChudkiewiczArticle

Piotr Morkowski, dotychczasowy przewodniczący rady nadzorczej Brand New Galaxy, zrezygnował z funkcji wykonawczej w lutym 2022 roku. Jego rolę przejęła Anna Pańczyk. Morkowski dołącza do zarządu BNG gdzie będzie pełnił funkcję CEO BNG Holding, odpowiadając wraz z pozostałymi członkami zarządu za globalną strategię biznesową i rozwój grupy.

- To doskonały moment, który pozwala mi ustąpić z rady nadzorczej i pracować bardziej operacyjnie w zarządzie BNG. Mamy ogromny potencjał, a nasz wkład w rozwój międzynarodowego sektora e-commerce i digital potrzebuje zaangażowania zarówno na poziomie kompetencji jak i biznesu. Nieustająco przybywa nam projektów, klientów, partnerstw i rynków. Musimy sprawnie działać, ponieważ mamy dynamiczne plany, środowisko sprzyjające rozwojowi talentów i apetyt na kolejne sukcesy – komentuje Piotr Morkowski.

Wzmocnienie zespołu zarządczego pozwoli wyznaczyć specjalizacje i zakres odpowiedzialności poszczególnych jego członków. Piotr Morkowski (CEO BNG Holding ) - odpowiada za obszar Shared Service Center, Kacper Kłos (CEO BNG E-commerce) – za e-commerce, Jakub Krawczyk (CEO BNG Digital) – za obszar Holistic Digital Solutions. Wiktoria Danielewska (CPO BNG)  jest odpowiedzialna za HR i komunikację, a Witold Rzewuski (CFO BNG) za finanse.

Michał Glapiński (CGO BNG) dołączył do rady nadzorczej Brand New Galaxy i nadzoruje rozwój w obszarze New Ventures (BNG AMS oraz BNG MEA).

Zobacz: Brand New Galaxy nawiązuje strategiczne partnerstwo z MDC Partners

Brand New Galaxy z nową strukturą  

Brand New Galaxy konsoliduje i uproszcza strukturę, co pozwoli na  efektywniejsze zarządzanie rosnącą organizacją.  
W ramach holdingu powstała zintegrowana kompetencja e-commerce,  w skład, której wchodzą, w roli marki parasolowej kompetencji, agencja Pathfinder 23 (End-to-End E-commerce), narzędzie do automatyzacji procesów e-commerce Synthrone, dedykowane e-commerce studio produkcyjne Robonauts Pictures oraz ulokowana w Seattle agencja content26, specjalizująca się w promocji marek na Amazon. 

Zobacz: Brand New Galaxy uruchamia agencję Voyager

Druga kompetencja to digital, w ramach której marką parasolową jest Spacecamp (End-to-End Digital), który integruje produkcje kreatywne – Life on Mars, a także usługi technologiczne należące dotychczas do New Gravity.

W 2020 roku wcześniejszy główny inwestor BNG - Nomad Fund, który zainwestował w holding zaraz po jego starcie w 2017 roku, został w całości wykupiony przez pozostałych inwestorów oraz Piotra Morkowskiego.

Dołącz do dyskusji: Piotr Morkowski CEO BNG Holding, Michał Glapiński w radzie nadzorczej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tynkarz
Dlaczego nigdy, przenigdy, w żadnym newsie o tej przedziwnej firmie nie widzę informacji o jakiejś kampanii, którą zrealizowała, albo o jakimś przetargu który wygrała, albo o jakiejś nagrodzie którą otrzymała?

Oni ciągle tylko się nazwajem awansują tam.

O co w tym wszystkim chodzi? Tworzą wydmuszkę, żeby wycyckać potencjalnego kupca, a ilość „publikacji o agencji” musi się zgadzać w prezentacji?

Czy to może jakaś forma piramidy finansowej? xD

Ktoś to potrafi wyjaśnić?
odpowiedź