SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Pisma poradnikowe najchętniej kupowanymi miesięcznikami. „Retro” i „Twój Styl” w czołówce (top 105 tytułów)

W lipcu br. liderem sprzedaży ogółem wśród wszystkich miesięczników była „Kobieta i Życie”. Czołówkę zestawienia zdominowały pisma poradnikowe dla pań. Wysoko - na piątym miejscu - uplasowało się „Retro”, a oczko niżej znalazł się „Twój Styl” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, sprzedaż ogółem „Kobiety i Życia” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2017 roku wyniosła 314 753 egz. W porównaniu do lipca 2016 roku zwiększyła się ona o 5,98 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugi był „Świat Kobiety” (Wydawnictwo Bauer). Wynik tego magazynu uplasował się na poziomie 238 710 egz., po spadku o 13,96 proc.

Podium uzupełniają „Dobre Rady” (Grupa Burda), których wynik sprzedażowy zmniejszył się o 22,05 proc. do 198 211 egz.

Oczko niżej znalazło się wydanie specjalne kulinarnego magazynu „Przyślij Przepis” (Grupa Burda). Jego wynik sprzedażowy w analizowanym miesiącu jednak spadł o 9,69 proc. do 168 504 egz.

Z szóstego na piąte miejsce awansował miesięcznik yellow „Retro” (Wydawnictwo Bauer), którego średni wynik sprzedażowy w lipcu br. jednak zmniejszył się o 11,43 proc. do 159 095 egz.

Pierwszy magazyn luksusowy dla pań - „Twój Styl” (też Wydawnictwo Bauer) - uplasował się oczko niżej. Jego sprzedaż ogółem wyniosła 154 943 egz., po spadku o 14,80 proc. Spadł on z miejsca piątego.

Ogółem w pierwszej dziesiątce zestawienia pięć pozycji zajęły magazyny poradnikowe dla kobiet. Dwa miejsca przypadły miesięcznikom kulinarnym. Ponadto w top 10 znalazł się jeden tytuł yellow i jedno pismo luksusowe.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pisma poradnikowe najchętniej kupowanymi miesięcznikami. „Retro” i „Twój Styl” w czołówce (top 105 tytułów)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl