SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PizzaPortal z kolejną odsłoną promocji „Jesz i masz"

Od początku września trwa kolejna odsłona loterii PizzaPortal.pl pod hasłem „Jesz i masz". Do wygrania ponad 3500 nagród, z których główną jest samochód – Fiat 500.

Article

Od września do listopada klienci PizzaPortal.pl, składając na platformie zamówienie za minimum 30 zł, będą mogli wziąć udział w loterii. Do zdobycia jest 3500 biletów do sieci kin Cinema-City, 13 smartfonów, a także nagroda główna, samochód Fiat 500. Zwycięzcę poznamy na końcu loterii.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zarejestrować swoje zgłoszenie na PizzaPortal.pl, po złożeniu zamówienia na stronie z potwierdzeniem dostawy lub też wypełnić formularz rejestracyjny na PizzaPortal.pl. W loterii można brać udział wielokrotnie.

Loterię komunikuje kampania w telewizji, kinie, internecie, mediach społecznościowych oraz kanałach własnych. PizzaPortal.pl będzie również sponsorem seansów kinowych specjalnie dla kobiet – Ladies Night Cinema City.

Dołącz do dyskusji: PizzaPortal z kolejną odsłoną promocji „Jesz i masz"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl