SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PKO BP rusza w Pradze na przełomie I i II kw. 2017 r. Oddziałem pokieruje Jacek Kasprzewski

PKO Bank Polski planuje na przełomie I i II kwartału 2017 r. uruchomienie oddziału korporacyjnego w Pradze. Jego dyrektorem będzie Jacek Kasprzewski.

Article

Zlokalizowana w Czechach placówka PKO BP będzie działała pod nazwą PKO Bank Polski, Czech Branch. Jej start planowany jest na przełom I i II kwartału 2017 r. Działalność oddziału będzie koncentrowała się na obsłudze klientów korporacyjnych, czyli będzie analogiczna do działalności oddziału korporacyjnego PKO BP we Frankfurcie. Zbliżona będzie także oferta, która obejmie m.in. bankowość transakcyjną (w tym międzynarodowy cash pooling), bankowość elektroniczną, produkty trade finance, czy kredyty korporacyjne. Bank chce także za pośrednictwem oddziału w Pradze pozyskiwać klientów z grona czeskich firm prowadzących interesy w Polsce.

Oddziałem pokieruje Jacek Kasprzewski, absolwent Instytutu Ekonomiki Transportu Politechniki Szczecińskiej (obecnie Uniwersytet Szczeciński). Swoją karierę bankową rozpoczął w 1988 r. Od 1995 r. pracował w Chase Manhattan Bank w Paryżu, a od końca 1996 r. w przedstawicielstwie banku w Warszawie. Po jego fuzji z J.P. Morgan w 2000 r., objął funkcję dyrektora wykonawczego w dziale Treasury Services, zajmując się współpracą z bankami Europy Środkowej i Izraela, natomiast od 2011 do 2016 r. był również dyrektorem oddziału J.P. Morgan Chase w Polsce.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PKO BP rusza w Pradze na przełomie I i II kw. 2017 r. Oddziałem pokieruje Jacek Kasprzewski

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czech
nareszcie, wreszcie będę miał swój bank na miejscu
8 8
odpowiedź
User
turysta
czekam z niecierpliwością na mój ulubiony polski bank w pradze :)
8 8
odpowiedź