SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PKP z dwoma rzecznikami prasowymi

Łukasz Kurpiowski został rzecznikiem prasowym PKP, dołączając na tym stanowisku do Michała Wrzoska. Pierwszy odpowiada za komunikację korporacyjną, a drugi – za produktową.

PKP z dwoma rzecznikami prasowymi

Zarząd PKP zdecydował się powołać drugiego rzecznika prasowego, żeby usprawnić relacje spółki z mediami. W związku z tym stanowisko to objął Łukasz Kurpiowski (na zdjęciu), który przez ostatni rok był zastępcą dyrektora biura zarządu spółki, a wcześniej przez trzy lata pracował jako rzecznik prasowy PKP Przewozów Regionalnych. Obecnie będzie odpowiadał za komunikację z mediami w sprawach dotyczących Grupy PKP jako całości oraz spraw dotyczących nadzoru właścicielskiego, prywatyzacji i innych obszarów korporacyjnych. Kurpiowski ukończył Wydział Filologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i podyplomowe studia PR w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a doświadczenie dziennikarskie zdobywał w Radiu Eska i w Radiu Toruń.

Łukasz Kurpiowski

Jednocześnie rzecznikiem PKP pozostaje Michał Wrzosek, który teraz będzie kierował komunikacją spółki z mediami w sprawach dotyczących jej nieruchomości, dworców i inwestycji w tym zakresie. Wrzosek zajmuje to stanowisko od czterech lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PKP z dwoma rzecznikami prasowymi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl