SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Plan akcji pracowniczych w Agorze

14 kwietnia 2003 r. Agora SA i jej akcjonariusz Agora

14 kwietnia 2003 r. Agora SA i jej akcjonariusz Agora - Holding Sp. z o.o. zawarły aneks nr 2 do umowy z dnia 15 grudnia 2000 r. regulującej zasady zbywania przez Agorę-Holding akcji serii B Agory na rzecz osób będących beneficjentami planów motywacyjnych przyjętych przez Agorę i Agorę-Holding.

Aneks przewiduje, że w 2003 r. 2,5 mln akcji imiennych serii B Agory może być przyznane w ramach planu akcji pracowniczych. Akcje będą mogli nabywać pracownicy Agory i jej spółek zależnych za cenę 1 zł za akcję, w liczbie zależnej od stażu pracy w Agorze lub jej grupie kapitałowej oraz oceny przełożonych.

Zbywalność akcji nabytych przez pracowników będzie ograniczona. Połowę nabytych akcji pracownik będzie mógł sprzedać najwcześniej w lipcu 2004 roku, a drugą połowę najwcześniej w lipcu 2005 roku, pod warunkiem otrzymania pozytywnej rocznej oceny pracy.

Ostateczną liczbę osób nabywających akcje i liczbę akcji nabywanych na powyższych zasadach określi zarząd Agory-Holding, na podstawie propozycji zarządu Agory. Nabywanie akcji będzie możliwe jedynie po zatwierdzeniu listy nabywających przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Agory.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plan akcji pracowniczych w Agorze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl