SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Platige Image: Artur Małek za Macieja Gamrota w zarządzie

Artur Małek został powołany przez radę nadzorczą domu produkcyjnego Platige Image do zarządu firmy. Zastąpił tam Macieja Gamrota, który przeszedł do zarządów dwóch spółek zależnych firmy.

Article

Maciej Gamrot był w zarządzie Platige Image od października 2017 roku. Nie podał powodów swojej rezygnacji, zaznaczono natomiast, że pozostanie doradcą zarządu.

Ponadto Gamrot nadal będzie prezesem należącej do Platige Image spółki Platige Films, a także został jedynym członkiem zarządów dwóch innych spółek zależnych firmy: Platige i Fatima Film.

Maciej Gamrot w latach 2016-2017 był dyrektorem finansowym i członkiem zarządu Audioteki. Wcześniej pełnił takie funkcje w spółce Dobroplast produkującej okna, ponadto pracował w Agorze (w latach 1999-2013), Coopers&Lybrand (obecnie PwC) i Arthur Andersen (obecnie E&Y).

Artur Małek przechodzi z Calypso Fitness

Nowym członkiem zarządu Platige Image został Artur Małek. Przez ostatnie pięć lat był dyrektorem finansowym w Calypso Fitness, a przedtem przez 14 lat zajmował takie stanowisko w Benefit Systems.

Wcześniej Artur Małek pracował na stanowiskach dyrektorskich i kierowniczych w Noblestar Polska, Wola Info (obecnie Devoteam), Novitus (obecnie Comp) i Optimus-ic (obecnie też Comp). Jest te członkiem rad nadzorczych Vistula Group i Medicalgorithmics, a wcześniej zasiadał w radach nadzorczych wielu innych firm.

Ukończył studia z finansów i bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a także studia podyplomowe i MBA.

Od listopada ub.r. prezesem Platige Image jest Karol Żbikowski. W lutym br. Magdalena Machalica i Janusz Włodarski odeszli z zarządu, pozostając w firmie na stanowiskach dyrektorskich.

W pierwszym kwartale br. grupa kapitałowa Platige Image zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 26 proc. do 19,43 mln zł oraz 450 tys. zł zysku netto (wobec 903 tys. zł straty rok wcześniej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platige Image: Artur Małek za Macieja Gamrota w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl