SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Platige Image wchodzi do USA

Studio postprodukcyjne Platige Image rozpoczyna działalność na rynku amerykańskim. Szefem jego kilkuosobowego biura w Nowym Jorku będzie Julian Cade.

Platige Image wchodzi do USA

Platige Image będzie prowadzić działalność w USA poprzez dwie spółki zależne: Platige US Inc. oraz Platige Image LLC. Tę pierwszą studio założyło wspólnie ze swoim amerykańskim partnerem - firmą Alanda Ltd specjalizującą się w produkcji i postprodukcji filmów reklamowych. Wspólnie z nią Platige Image LLC będzie oferować swoje usługi klientom w Nowym Jorku. Przy czym zdecydowana większość prac produkcyjnych będzie odbywała się w Polsce, a w Nowym Jorku realizowane będą tylko prace wykończeniowe. Natomiast spółka Platige Image LLC, której jedynym właścicielem jest Platige Image, ma na celu reprezentowanie szerokich interesów studia na rynku amerykańskim.

Nowojorskim oddziałem Platige Image będzie kierował Julian Cade, który obecnie reprezentuje studio na rynku brytyjskim. W biurze na początek będzie zatrudnionych kilka osób, które będą ściśle współpracować z Alanda Ltd. Spółka już teraz realizuje razem z agencjami reklamowymi z USA dwa projekty, m.in. z agencją JWT Nowy Jork dema do spotów Listerine. Ponadto planowane są kolejne realizacje.

W przyszłości Platige Image zamierza oferować również usługi skierowane poza branżę reklamową, takie jak produkcja cinematików czy tworzenie efektów specjalnych do filmów. - Obecność w USA pozwoli nam być bliżej naszych klientów , dzięki czemu będziemy szybciej reagować na ich zapotrzebowanie - przekonuje Piotr Sikora, wiceprezes zarządu Platige Image.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Platige Image wchodzi do USA

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
rewelacja!!!
8 8
odpowiedź