SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Play: nowa oferta mobilnego internetu na kartę

Sieć komórkowa Play wprowadza nową ofertę mobilnego internetu na kartę ze starterem za 9 zł, bonusami za doładowania i nielimitowanym transferem w nocy.

Play: nowa oferta mobilnego internetu na kartę

Oferta Play Online na Kartę All Inclusive umożliwia nie tylko korzystanie z internetu, ale również rozmowy, SMS-y i MMS-y.

W ramach oferty dostępne są dwa nominały starterów - za 9 zł z 300 MB na start i 19 zł z 1GB transferu na start

Stawki do wszystkich krajowych sieci w ramach oferty wynoszą:
- połączenia głosowe: 29 gr/min
- SMS: 9 gr/SMS
- MMS: 19 gr/MMS

Play oferuje również bonusy za doładowania. Za 20 zł dostaje się 1 GB na transmisję danych, doładowanie za 30 zł daje 2 GB, a za 50 zł – 5 GB. Większe bonusy otrzymuje się za doładowania wyższymi kwotami: 75 zł daje 8 GB i ważność konta 90 dni, natomiast za doładowanie 125 zł otrzymuje się 15 GB ważne 120 dni.


W nowej ofercie Play Online na Kartę uwzględniona jest usługa Nocny Transfer, umożliwiająca nielimitowaną transmisję danych w godzinach nocnych: od północy do 09:00 rano. Uzupełnieniem oferty jest  usługa Wyższa Prędkość umożliwiająca surfowanie z prędkością do 4 Mbit/s (zamiast do 1 Mbit/s). Obydwie usługi można aktywować wysyłając wiadomość SMS, logując się na stronie 24.play.pl, wpisując krótki kod (USSD) lub też dzwoniąc do obsługi klienta lub przychodząc do salonu Play. Koszt aktywacji jednej usługi na 30 dni wynosi 10 zł.

Stawka podstawowa za transmisję danych w nowej ofercie wynosi  1 gr/300 kB (dotychczasowa stawka wynosiła 3 gr/100 kB).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Play: nowa oferta mobilnego internetu na kartę

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
vest
No to Play rozłożył konkurencję...
8 8
odpowiedź
User
walter
wow!!!!
8 8
odpowiedź