SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Play z mniejszym zarządem, Piotr Kuriata odchodzi po 16 latach pracy

Z funkcji członka zarządu P4, operatora sieci telekomunikacyjnej Play, odchodzi Piotr Kuriata. Z firmą był związany przez 16 lat.

Piotr Kuriata, fot. materiały prasowe PlayPiotr Kuriata, fot. materiały prasowe Play

Piotr Kuriata w zarządzie P4 był od początku 2019 roku. Odpowiadał m.in. za pion hurtowy, współpracę z innymi operatorami i bezpieczeństwo.

W połowie ub.r. dołączył do zarządu spółki zależnej Play 3gns, a wiosną br. - do zarządu UPC Polska, przejętego przez P4 za 7,07 mld zł.

Z operatorem sieci Play był związany od 2006 roku. Przez wiele lat był dyrektorem w pionie strategii, a od listopada2018 roku - dyrektorem departamentu regulacji, hurtu i współpracy z operatorami.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W kwietniu ub.r. z zarządu P4 odeszli Wojciech Danieluk i Michał Wawrzynowicz, a do komitetu wykonawczego spółki dołączyli Michał Gramatnikowski, Paweł Passowicz, Rafał Sidorowicz, Małgorzata Zakrzewska, Ewa Zmysłowska i Beata Zborowska. Równocześnie z telekomem pożegnał się Marcin Szul, członek zarządu ds. finansowych.

Od połowy 2018 roku prezesem operatora Play jest Jean Marc Harion, w zarządzie pozostają Michał Ziółkowski (od jesieni 2018 roku), Mikkel Noesgaard (od jesieni 2019 roku) i Beata Zborowska.

W drugim kwartale br., już po przejęciu UPC Polska, grupa kapitałowa P4 zanotowała wzrost przychodów z 1,83 do 2,3 mld zł i zysku EBITDAaL z 564 mln zł do 1,01 mld zł.

Dołącz do dyskusji: Play z mniejszym zarządem, Piotr Kuriata odchodzi po 16 latach pracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl