SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Mucha reklamuje podwojone pakiety internetowe w Play (wideo)

Sieć Play rozpoczęła kampanię reklamującą promocję, w której w taryfach abonamentowych pakiety internetowe są podwajane. W reklamach występuje aktorka Anna Mucha.

Anna Mucha w spocie Play Article

W ramach promocji podwojone pakiety internetowe są przyznawane klientom abonamentowym sieci Play na cały okres trwania umowy. Warunkiem jest podpisanie nowej lub przedłużenie obecnej umowy.

W kampanii reklamowej występuje Anna Mucha, poszczególne spoty podkreślają też, że w ofercie abonamentowej Play w niskich cenach są dostępne atrakcyjne smartfony: Oppo A 15 S i Samsung Galaxy A02. Mucha pojawiła się już w kilku reklamach sieci, w 2015 roku wspólnie z Kubą Wojewódzkim promowała Stan Darmowy.

 

Działania reklamowe Play obejmują wszystkie najważniejsze kanały komunikacji, na czele z telewizją i internetem.

Za obsługę marketingową telekomu odpowiadają agencje Grandes Kochonos (kreacja reklam ATL) oraz Plej (reklamy BTL i internetowe), MediaCom Warszawa oraz MSL (public relations). MediaCom na początku br. w przetargu utrzymał obsługę mediową telekomu.

W drugiej połowie marca z P4 pożegnał się dyrektor finansowy i członek zarządu P4 odszedł Marcin Szul. Jednocześnie podano, że z początkiem kwietnia do komitetu wykonawczego w firmie dołączą Michał Gramatnikowski, Paweł Passowicz, Rafał Sidorowicz, Małgorzata Zakrzewska, Ewa Zmysłowska i Beata Zborowska (Zborowska będzie też dyrektorem finansowym i członkiem zarządu). Z zarządu spółki odchodzą natomiast Wojciech Danieluk i Michał Wawrzynowicz.

W ub.r. Play Communications osiągnął wzrost przychodów o 1,7 proc. do 7,16 mld zł i zysku EBITDAaL o 6,3 proc. do 2,4 mld zł. Liczba jego użytkowników zwiększyła się o 390 tys. do 12,32 mln, głównie dzięki przejęciu Virgin Mobile Polska i wzrostowi popularności Play Now Box TV.

Dołącz do dyskusji: Anna Mucha reklamuje podwojone pakiety internetowe w Play (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tts
Tym razem to raczej klientów nie przybędzie....he he.
7 2
odpowiedź
User
Terier
Każdy celebryta był w Play. Powinni inwestować w klientów, a nie w celebrytów.
4 0
odpowiedź
User
G.
Za pierwszym razem jej nie poznałam. No cóż nie zachęca. W reklamie telewizyjnej spodziewałam się lepszych filtrów. Odeszłam z Play
0 1
odpowiedź