SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Plus oferuje dodatkowy internet w abonamentach komórkowych. 60 GB miesięcznie za 25 złotych

Plus wprowadza nową ofertę, w ramach której użytkownicy abonamentu komórkowego będą mogli dobrać dodatkową ofertę dostępu do internetu. W cenie 25 złotych abonent otrzymuje pakiet 60 GB do wykorzystania w smartfonie lub mobilny dostęp do sieci w domu za pośrednictwem dodatkowej karty SIM.

Article

Plus wyjaśnia, że nowa oferta wprowadzana od 18 kwietnia br. jest kierowana do tych użytkowników korzystających z abonamentów głosowych w cenie do 50 zł miesięcznie, których potrzeby związane z korzystaniem z internetu są większe niż pakiet oferowany w ramach tych usług. Operator zaznacza, że promocja obejmuje wybrane plany taryfowe.

Nowa oferta pozwala na uzyskanie w cenie 25 zł miesięcznie dodatkowych 60 GB  w smartfonie, czyli w ramach posiadanej już przez użytkownika karty SIM, lub 60 GB i oferty „LTE bez końca” na dodatkowej karcie SIM do wykorzystania w innych urządzeniach.

W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma całkowicie nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę gigabajtów na dotychczasowym kontrakcie. W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzyma na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego limit 72 GB na połączenia z siecią.

W drugim przypadku klient otrzymuje zrabatowaną o 50 proc. ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Również od 18 kwietnia podobne warianty usługi pojawią się w ofercie Plusa dla Firm. W nowej ofercie klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo na dodatkowej karcie SIM „Internet do biura” uwzględniający usługę „LTE bez końca”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus oferuje dodatkowy internet w abonamentach komórkowych. 60 GB miesięcznie za 25 złotych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pomi
To w Aero2 jest 70 gb za 30 zł.
0 0
odpowiedź
User
dziki
To w Aero2 jest 70 gb za 30 zł.
i jeszcze BDI darmowe jedyne w Polsce.
0 0
odpowiedź