SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Plus premiuje klientów ofert prepaid za staż

Plus wprowadza nową promocję "Premia za staż", w ramach której klienci ofert na kartę za staż w sieci mogą otrzymać bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł.

Article

W promocji "Premia za staż" klienci korzystający z ofert na kartę w Plusie mogą otrzymać bonus w postaci doładowania 10 zł, które przedłuża ważność konta o 10 dni i może być zużyte na dowolne usługi dostępne w taryfie, z której się korzysta.

Aby wziąć udział w promocji, należy zapisać się do niej poprzez wysyłanie na nr 80101 bezpłatnego SMS-a o treści START. W odpowiednim dniu stażu SMS-em zwrotnym otrzyma się kod, który w ciągu 30 dni można bezpłatnie wymienić na bonusowe doładowanie w wysokości 10 zł. Bonusowe doładowanie można otrzymać w 3, 6 i 12 miesiącu, a później co kolejne 12 miesięcy stażu.

Z promocji "Premia za staż" mogą skorzystać abonenci ofert Ja+ Na Kartę, Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, Ja+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę. Nie obejmuje ona natomiast użytkowników taryfy Plush bez limitu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Plus premiuje klientów ofert prepaid za staż

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krzysztof
Kiedyś "PLUS" bardzo dobrze się rozwijał bo nie oszukiwał np: Netto - Brutto, jak była jakaś promocja to była jasna i przejrzysta gdzie inne firmy próbowały kantować licząc na naiwność ludzi. Obecnym przykładem jest Orange. Ludzie odeszli od tych firm. Ale co się dzieje teraz PLUS się zmienił i też próbuje kantować ludzi, mnie niedawno w jakiejś promocji okantowali musiałem się wykłócać i stracić 2 zł żeby mi wyrównali . A teraz co to jest za promocja "Premia za staż" czy to nie jest kolejne oszustwo PLUSA, daleko tym sposobem nie zajadą.
9 9
odpowiedź
User
Żywia
Plus bardzo często robi promocje doładowań i dodatkowych złociszy w związku z tym na koncie. Także mimo iż Plus nie ma powalającej oferty na kartę, to takie bonusy pozwalają sporo środków na koncie mieć do wykorzystania.
9 8
odpowiedź
User
Marek
Dobry pomysł. Fajnie to rozwiązali, że jak się jest regularnym, jak się często korzysta, to jest z tego jakiś profit ekstra. Zresztą nie pierwsza to promocja w Plusie :)
8 8
odpowiedź
User
Tony
Z Plusem nie miałem nigdy problemu. Myślałem nawet, żeby przejść na abonament, ale w sumie tak często są jakieś bonusy na doładowanie, że pozostałem przy karcie. Dla mnie to wygodniejsze.
8 8
odpowiedź
User
Plusy ujemne i dodatnie
Grają w kulki. Mam PNK Rol ważności konta. Jest promocja na 5 doładowanie gratis. Doładowałem 4 razy i czekam jak głupi na piate. Nie ma. Reklamuję, konsuktant potwierdza 4 doładowania i brak piątego gratisowego, skladam reklamację, załatwiona odmownie - wszystko gra " po wnikliwej analizie". Prawdopodobnie dotyczy ja+ na kartę, ale nie Plus na kartę - ale konsultant w czasie rozmowy, ani odpowiedź na nieuznaną reklamację rakiej informavji nie zawiera - tak sobie wytłumaczyłem, bo jak inaczej, że robią mnie w ch.... ten jak to się nazywa - w bambuko ? Nie chodzi o 10 zł , o zasadę.
9 8
odpowiedź