SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Po jednym wnioskodawcy zainteresowanym wolnymi częstotliwościami o charakterze społeczno-religijnym

KRRiT opublikowała w Monitorze Polskim listę wnioskodawców na trzy częstotliwości: w Rypinie, Kamiennej Górze oraz Pułtusku. Zainteresowanie nimi wykazały pojedyncze podmioty.

fot. Shutterstock.com Article

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła konkursy na trzy wolne częstotliwości o charakterze społeczno-religijnym: w Rypinie (kujawsko-pomorskie) na 91,6 MHz; w Kamiennej Górze (dolnośląskie) na 103,4 MHz oraz w Pułtusku (mazowieckie) na 99,3 MHz.

Wszystkie konkursy dotyczą rozszerzenia koncesji. Zainteresowanie poszczególnymi konkursami wykazały pojedyncze podmioty. W Rypinie wniosek złożyła Diecezja Płocka z siedzibą w Płocku; w Kamiennej Górze - Diecezja Legnicka z siedzibą w Legnicy; a w Pułtusku - Diecezja Płocka (z siedzibą w tym mieście).

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-oglosila-konkursy-na-dwie-czestotliwosci-w-szczecinie

Pod koniec maja br. KRRiT ogłosiła również start konkursów na cyfrowe multipleksy lokalne. I tura obejmuje takie lokalizacje jak: Poznań, Tarnów, Częstochowa, Katowice, Warszawa, Rzeszów i Toruń.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-opublikowala-informacje-o-konkursach-w-siedmiu-lokalizacjach-w-dab

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Po jednym wnioskodawcy zainteresowanym wolnymi częstotliwościami o charakterze społeczno-religijnym

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babcia Mówi
Krajowa Rada Diecezjalna.

To jest po prostu układ.
3 2
odpowiedź