SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poczta Polska wydała znaczek i kopertę na 25-lecie Radia Maryja

Poczta Polska wydała specjalny znaczek pocztowy i kopertę z okazji 25. rocznicy rozpoczęcia nadawania przez Radio Maryja, przypadającej 9 grudnia. Na kopercie znalazła się wypowiedź Jana Pawła II o rozgłośni.

Article

Na znaczku znalazł się wizerunek figurki Maryi oraz informacja o 25-lecia rozgłośni. Na kopercie jest też stwierdzenie Jana Pawła II: „Cenny wkład Radia Maryja w dzieło nowej ewangelizacji buduje rodzinę Bogiem silną, wychowuje społeczeństwo, a zwłaszcza młode pokolenie, do cywilizacji miłości”.

Znaczek został wydrukowany w 360 tys. egz. Można go kupić za 2 zł. Znaczek i kopertę zaprojektowała Marzanna Dąbrowska.

Radio Maryja zaczęło nadawanie 9 grudnia 1991 roku. Z okazji 25-lecia stacji 3 grudnia odbędzie się świętowanie w tzw. toruńskiej arenie, a 8 grudnia - w bazylice św. Wincentego a Paulo w Bydgoszczy.

Według badania Radio Track od sierpnia do października br. udział Radia Maryja w rynku słuchalności wynosił 2 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poczta Polska wydała znaczek i kopertę na 25-lecie Radia Maryja

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
P.S
Menadżer od wód termalnych jest jak widać nie tylko łasy na kasę, ale i na zaszczyty. Prawdziwie po chrześcijańsku... Grzech pychy wykreślony z katechizmu. Czy Franciszek o ty wie?
A może katechizm został przetłumaczony przez "dobrą zmianę"? Oczywiście, w ichnim języku!
39 19
odpowiedź
User
widz555
2% słuchalności, a cała prawica dałaby się pokroić za przychylne słowo Ojca Dyrektora. Jaki dostanie prezent? Zwolnienie z opłaty za multiplex dla Trwam, granty naukowe dla uczelni? Ale znaczki to fajna sprawa, zawsze ucieszą się filateliści. Naklad tylko za duży, nie będą unikatowe.
36 17
odpowiedź
User
P.S II
Bardzo proszę nie wyrzucać mi ostrzejszych komentarzy. 25 lat temu moja matka z przyjaznej ludziom kobiety, przeistoczyła się w nienawistnika. Wyłącznie za sprawą toruńskiej rozgłośni. Mam więc z najbardziej aktualnie hołubionym przez prezesa i jego akolitów kaznodzieją osobiste porachunki!
42 20
odpowiedź