SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Podróże 24 - nowe ubezpieczenie turystyczne w Link4

Link4 TU SA wprowadziło nowe ubezpieczenie turystyczne, gwarantujące Klientom firmy ochronę ubezpieczeniową na całym świecie.

Ubezpieczenie Podróże 24 może wykupić każdy Klient Link4. Dodatkowo, od 4 stycznia 2005 roku, kierowcy, przedłużający w Link4 polisę OC lub OC i AC, mogą bezpłatnie skorzystać z dwutygodniowego ubezpieczenia Podróże 24 w dowolnym momencie trwania polisy komunikacyjnej. Ubezpieczenie Podróże 24 zawiera bezpłatną opcję Ski, obejmującą skutki amatorskiego uprawiania narciarstwa i snowboardingu.

Ubezpieczenie Podróże 24 zapewnia pokrycie kosztów leczenia na miejscu przez przedstawiciela firmy do wysokości 15 tysięcy Euro, co oznacza, że Klient nie musi osobiście płacić za świadczenia medyczne i czekać na zwrot gotówki po powrocie do kraju. Brak franszyzy zapewnia pokrycie wszystkich kosztów, nawet tych najmniejszych. W ramach Podróże 24 zawiera się także NNW z sumą ubezpieczenia w wysokości 10 tysięcy zł.

Podróże 24 zapewnia pokrycie kosztów m.in. pomocy lekarskiej w razie nagłego wypadku (również samochodowego), konsultacji lekarskich, badań i zabiegów ambulatoryjnych, pobytu w szpitalu, operacji oraz leczenia dentystycznego w nagłych przypadkach. Ubezpieczenie obejmuje także przypadki zawałów serca i udarów, które w większości ubezpieczeń turystycznych podlegają wyłączeniu z ochrony ubezpieczeniowej.

Klienci korzystający z ubezpieczenia Podróże 24 mają również zapewnione usługi assistance, takie jak: transport do szpitala, powrót do kraju, poszukiwania i ratownictwo, ochronę prawną, czy pomoc w przypadku utraty dokumentów lub kart płatniczych.

Niezależnie od środka transportu Klient Link4, w ramach ubezpieczenia Podróże 24, może ubezpieczyć grupę do dziesięciu osób. Ubezpieczenie, na życzenie Klienta, obowiązywać już o godzinie 24.00 następnego dnia po wykupieniu polisy, o ile została opłacona składka.

Szkodę można zgłosić z dowolnego miejsca na świecie pod całodobowym numerem telefonu (+4822) 444 44 44. Natychmiast po zarejestrowaniu szkody Link4 rozpoczyna organizację pomocy dla Klienta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Podróże 24 - nowe ubezpieczenie turystyczne w Link4

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gsze5
popatrz tu:

http://lepsze-ubezpieczenie.blogspot.com
8 8
odpowiedź