SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Pogoda na życie” Agory ze sprzedażą na poziomie 80 tys. egz.

Dwa pierwsze wydania miesięcznika Agory dla seniorów „Pogoda na życie” zanotowały średnią sprzedaż na poziomie bliskim 80 tys. egz. - wynika z danych własnych wydawcy, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Article

Pierwszy numer „Pogody na życie” ukazał się  12 stycznia br., drugi trafił na rynek 4 lutego br. Tytuł kosztuje 1,99 zł, a dwa pierwsze wydania wydrukowano w nakładzie po 200 tys. egz.  Z danych własnych Agory wynika, że ich średnia sprzedaż wyniosła około 80 tys. egz. 

- Uważamy, że to dobry wynik i kontynuujemy prace nad kolejnymi numerami miesięcznika - mówi Agnieszka Rożewska, wydawca „Pogody na życie”. Trzecie wydanie będące na rynku od początku marca br. ma już niższy nakład, wynoszący 180 tys. egz.

„Pogoda na życie” to magazyn poświęcony ikonom kultury ostatniego półwiecza: aktorom, piosenkarzom, kabareciarzom, a także codzienności lat 50., 60. i 70. XX wieku. Pismo skupia się na polskich osobowościach i zjawiskach, ale pisze też o zagranicznych gwiazdach. Miesięcznikiem kieruje Dorota Zabrodzka.

Wejście tytułu na rynek wspierała kampania w telewizji, prasie, radiu, internecie, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w kinach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Pogoda na życie” Agory ze sprzedażą na poziomie 80 tys. egz.

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Krasawica
Zobaczymy wyniki sprzedaży po kwartale, po pół roku i po roku. Dwa pierwsze numery potwierdzają na razie jedynie, że Agora może krzyżować promocje, czyli swoimi billboardami reklamować swoje pismo. Ale jak to pismo tak naprawdę się przyjmie, to zobaczymy najwcześniej za ww. pół roku.
odpowiedź
User
Axe
60% zwrotów to sukces? Chyba tylko w Agorze. Ciekawe, co u nich znaczy porażka?
odpowiedź
User
Adam
80 tysięcy to dużo. Naprawdę aż tyle ludzi to kupuje?
odpowiedź