SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polacy najlepiej oceniają TVN, traci RMF FM

Które stacje telewizyjne i radiowe są najlepiej oceniane przez Polaków? Jak wynika z sondażu CBOS, na pierwszym miejscu znajdują się TVN i Polskie Radio.

Polacy najlepiej oceniają TVN, traci RMF FM

Najbardziej popularny jest TVN, pozytywnie oceniany przez 83 proc. respondentów (wzrost o 2 punkty procentowe w skali roku – więcej na ten temat), telewizja publiczna uzyskała 82 proc. pozytywnych ocen, a Polsat 79 proc. Krytycznie o tych stacjach wypowiadało się odpowiednio: 6, 12 i 9 proc. respondentów; reszta nie miała opinii na ten temat – wynika z marcowego sondażu CBOS.

Spośród stacji radiowych najlepsze notowania mają: Polskie Radio - 76 proc., RMF FM - 70 proc. (spadek o 3 punkty procentowe - więcej na ten temat) i Radio ZET - 69 proc. Krytycznie o tych rozgłośniach wypowiadało się odpowiednio: 5 proc. o PR, i po 4 proc. respondentów o RMF FM i Radiu ZET.

Spośród mediów częściej krytycznie niż pozytywnie oceniana jest działalność Radia Maryja. Krytycznie ocenia ją 37 proc. respondentów, pozytywnie - 21 proc. Reszta nie ma na ten temat opinii.

Sondaż przeprowadzono w dniach 3-9 marca 2011 roku na próbie 950 mieszkańców Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polacy najlepiej oceniają TVN, traci RMF FM

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Don
Czyste złoto. Szlechetny kruszec. Najwyższa próba ( 950 osób) - czyli śmiech na sali. Telewiizyjnej. W Funduszu Wczasów Pracowniczych.
8 8
odpowiedź
User
Sluchaczka
Już dawno zrezygnowałam z powodu reklam z RMF, a teraz jeszcze z Miasta Muzyki - ile można tego słuchać! Laktacyt, Lidl, InterMarche i tak w kółko. Na prawdę nie macie wyobraźni jako radio :) byle trzepać kasy jak najwięcej
8 8
odpowiedź
User
Monika
RMF to skrajna prawica w postaci głównego dziennikarza Faktów w tym radiu Bogdana Zalewskiego!Posłuchajacie,a raczej poczytajccie jego blog ,szokujące lekko poglądy.
8 8
odpowiedź