SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polacy umiarkowanie zadowoleni z pracy

52 – na tyle w skali od -50 do 200 Polacy oceniają swoje zadowolenie z pracy w sondażu TNS OBOP. To nieco mniej niż średnia europejska.

Polacy umiarkowanie zadowoleni z pracy

Aktywni zawodowo Polacy swoje zadowolenie z pracy określają średnio na 52 w skali od -50 do 200. Najniższej (przeciętnie 36) oceniają swoją satysfakcję z działalności zawodowej pracownicy produkcji, a najwyżej (przeciętnie 59) – osoby zatrudnione w branży usługowej.

Zadowolenie z pracy jest w naszym kraju nieco mniejsze niż w całej Europie. Z drugiej strony poziom tego wskaźnika znacznie wzrósł w ciągu ostatnich dwóch lat.

Badanie zadowolenia Polaków z pracy zostało przeprowadzone przez TNS OBOP w formie wywiadów face-to-face typu omnibusowego. Ankiety objęły reprezentatywną grupę osób powyżej 15. roku życia pracujących najemnie, na umowę o pracę lub na kontrakcie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polacy umiarkowanie zadowoleni z pracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl