SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polnord: 50 mln zł finansowania z PKO BP na biurowiec w Wilanowie

Polnord Warszawa Wilanów IV, spółka celowa firmy deweloperskiej Polnord, zawarła z PKO Bankiem Polskim dwie umowy kredytowe na finansowanie budowy kolejnego budynku biurowego B3, wchodzącego w skład projektu Wilanów Office Park. Łączna wartość kredytów to 49,6 mln zł, poinformował Polnord w komunikacie.

Polnord: 50 mln zł finansowania z PKO BP na biurowiec w Wilanowie

„Kredyt inwestycyjny w wysokości 47.433.000,- zł, został udzielony do dnia 30.04.2025 r., natomiast kredyt obrotowy VAT w wysokości 2.200.000,- zł do dnia 31.12.2012 r." – czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że na podstawie umów PKO BP udzielił spółce celowej kredytu inwestycyjnego oraz obrotowego VAT z przeznaczeniem na sfinansowanie kosztów związanych z realizacją budynku biurowego B3 o powierzchni 8.710 m2 w ramach projektu Wilanów Office Park, z przeznaczeniem na wynajem.

„Jednocześnie spółka informuje, iż prowadzi zaawansowane rozmowy z PKO BP w zakresie finansowania kolejnych budynków biurowych, w tym budynków realizowanych w ramach projektu Wilanów Office Park" – czytamy dalej.

Narastająco w I-III kw. 2010 roku Polnord miał 45,66 mln zł skonsolidowanego zysku netto z działalności kontynuowanej wobec 32,72 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 137,62 mln zł wobec 170,23 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polnord: 50 mln zł finansowania z PKO BP na biurowiec w Wilanowie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl