SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Darmowy serwis Polsat Go wystartuje jeszcze w sierpniu

Jeszcze w tym miesiącu ma wystartować darmowy serwis streamingowy Polsat Go. Na wrzesień zaplanowano z kolei debiut odpłatnej platformy Polsat Box Go, która zastąpi iPlę oraz Cyfrowy Polsat Go.

Article

Polsat zapowiada, że obydwa serwisy będą proste w obsłudze, zyskają nowe funkcje oraz nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną.

- Nasi klienci i widzowie chcą mieć swoje treści i dostęp do nich „tu i teraz”, chcą mieć ich pełen wybór, korzystać z nich gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Polsat Box Go i Polsat Go to dwie świetne aplikacje i serwisy, z bardzo bogatą ofertą do oglądania, nowymi funkcjami, bardzo prostym, przyjaznym wyglądem i wygodne w korzystaniu. „Go” w nazwie oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione treści, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bo są dla Ciebie dostępne online - mówi Maciej Stec, wiceprezes Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Co w ofercie Polsat Box Go

Polsat Box Go ma gwarantować szeroki wybór treści online i dostępu do nich - ponad 100 kanałów telewizyjnych, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki - w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu.

Polsat Box Go będzie oferował odpłatnie i bez reklam treści Grupy oraz producentów i nadawców zewnętrznych. Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych i ofert będą mieli dostęp do Polsat Box Go bez dodatkowych opłat. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP Go, będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Rebrandingowi ma towarzyszyć nowy system rekomendacji treści, możliwość stworzenia subkont dla kilku użytkowników, dostęp do programów bez połączenia z internetem po wcześniejszym pobraniu ich na smartfona, tableta czy laptopa i wprowadzenie funkcji ChromeCast (możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się na smartfonie).

- Projektując funkcjonalności i wygląd Polsat Box Go zebraliśmy najważniejsze pytania i sugestie użytkowników iPli i CP Go, jak i uwagi odnośnie innych serwisów działających na rynku. Całkowicie przebudowany, udoskonalony serwis i aplikacja są odpowiedzią na potrzeby oraz wymagania klientów i widzów. Polsat Box Go będzie taki, jaki chcą – wiele funkcji, ale jednocześnie łatwość obsługi, bardzo prosty interfejs i przyjazny wygląd. Najlepsze treści i dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie na wybranym urządzeniu - mówi Grzegorz Janczura, dyrektor pionu projektów internetowych Grupy Polsat Plus.

Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku Ipli konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go.

Aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV od września 2021.

Zobacz także: Koniec marek Cyfrowy Polsat i Ipla, czas na Polsat Box. "Rebranding dobrze przemyślany"

Darmowy serwis Polsatu jeszcze w sierpniu

Polsat Go to nowy serwis i aplikacja, dzięki którym będzie można oglądać treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami. Użytkownicy znajdą w Polsat Go bez żadnych opłat najlepsze treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dzięki temu wszystkie wyemitowane odcinki i sezony ulubionych seriali i programów dostępne będą w jednym serwisie, z którego można korzystać na wielu urządzeniach - komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Serwis Polsat Go wystartuje w sierpniu.

Zobacz także: Wszystkie mecze Fortuna 1 Ligi w ofercie platformy streamingowej iPla

- Polsat Go powstaje dla widzów - będą mieli dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Otrzymają pełen wybór, a my zapewnimy im najlepsze treści – filmy, seriale, programy rozrywkowe znane z naszych kanałów. To ogromna zmiana dla nas - widzowie będą mogli oglądać nasze programy już nie tylko w telewizji, ale także w internecie, w specjalnej, nowej aplikacji i w serwisie Polsat Go, stworzonych wyłącznie dla treści z anten Telewizji Polsat – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV.

Od kilku tygodni trwa proces rebrandingu Polsatu i sieci komórkowej Plus. Nowe logotypy otrzyma też większość kanałów tematycznych związanych z Polsatem. Największa platforma cyfrowa od września nie będzie nazywać się już Cyfrowy Polsat, tylko Polsat Box. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Darmowy serwis Polsat Go wystartuje jeszcze w sierpniu

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Cudo
Czy długość reklam w filmie może przekroczyć dwukrotnie długość filmu ?
23 4
odpowiedź
User
Kundzia
Czy oferta to znowu będzie głównie produkcje w stylu Kiepscy czy tańce?
18 2
odpowiedź
User
xyz
ciekawe czy oferta POLSAT BOX , POLSAT BOX GO będą konkurencyjne .Do pozostałych graczy z branży tv .
9 0
odpowiedź