„Tatuśkowie” nowym serialem Polsatu. Zagrają Kasprzykowski, Kuszewski, Rogacewicz i Tłokiński

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu „Tatuśkowie”, w którym w tytułowe role wcielą się Bartek Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Tytułowymi bohaterami serialu „Tatuśkowie” są przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Mają reprezentować różne charaktery i spojrzenia na życie, przy czym w kryzysowych sytuacjach będą łączyć siły i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom.

Tytułowym bohaterom „Tatuśków” będą towarzyszyć silne, przebojowe kobiety, w które wcielą się Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Katarzyna Ucherska i Anna Karczmarczyk.

- Jak dzielić swój czas między byłą żonę i aktualną partnerkę? Czy da się być panem domu i umacniać tradycyjne wartości, gdy tak naprawdę to żona trzyma stery? Dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje z teściową i jak odnaleźć się w damsko-męskich potyczkach, w których każdy ruch ma znaczenie? Na te pytania niejednokrotnie będą szukali odpowiedzi „Tatuśkowie” - czytamy w zapowiedzi serialu.

Producentem wykonawczym serialu jest Tako Media. Polsat nie podaje na razie, kiedy „Tatuśkowie” będę emitowani.

Polsat z nowymi serialami

„Tatuśkowie” to kolejna nowa produkcja serialowa Polsatu. W czerwcu ruszyły zdjęcia do „Osaczonego” z Leszkiem Lichotą w roli głównej, ma to być pierwszy serial premium Polsatu. Zostanie pokazany wiosną przyszłego roku.

W sierpniu br. Sony Pictures Television (właściciel m.in. stacji AXN) wspólnie z Telewizją Polsat rozpoczęło w lipcu zdjęcia do serialu kryminalnego na podstawie powieści „Rysa” i „Układ” Igora Brejdyganta. W serialu wystąpią m.in. Julia Kijowska, Maciej Zakościelny, Janusz Chabior i Kinga Preis.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trzęsienie ziemi w Iberionie. Maksymilian Tomanek odchodzi, Joanna Pawlak wiceprezeską [TYLKO U NAS]

Trzęsienie ziemi w Iberionie. Maksymilian Tomanek odchodzi, Joanna Pawlak wiceprezeską [TYLKO U NAS]

Radio Poznań usunęło podcast o sprawie dziennikarza Jarosława Ziętary. To efekt decyzji sądu

Radio Poznań usunęło podcast o sprawie dziennikarza Jarosława Ziętary. To efekt decyzji sądu

Youtuber motoryzacyjny w Kanale Zero

Youtuber motoryzacyjny w Kanale Zero

Zalando i Temu ukarane ws. cen. Mają zapłacić miliony zł

Zalando i Temu ukarane ws. cen. Mają zapłacić miliony zł

"The World Needs Magic" hasłem kampanii Honor

"The World Needs Magic" hasłem kampanii Honor

Złote Globy 2026: triumfuje "Jedna bitwa po drugiej", nagrody także za "Dojrzewanie"

Złote Globy 2026: triumfuje "Jedna bitwa po drugiej", nagrody także za "Dojrzewanie"