SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat wydłuża pasmo „Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń” do godziny. Gawryluk: widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji

Od poniedziałku, 1 czerwca pasmo „Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń" w Telewizji Polsat będzie trwało 60 minut. - Widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji, podawanych w sposób wiarygodny i wzbudzający zaufanie - komentuje Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat.

Bez zmian „Wydarzenia” będą się rozpoczynać o godz. 18.50. Przez pierwsze 25 minut będą prezentowane materiały informacyjne, następnie w ramach dziennika odbywać się będą rozmowy - podobnie jak dotychczas miało to miejsce w „Gościu Wydarzeń”.

- Widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji, podawanych w sposób wiarygodny i wzbudzający zaufanie. Stąd nasza decyzja, aby na antenie głównej wydłużyć do 60 minut pasmo nadawane o 18.50 - komentuje Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki w Telewizji Polsat. - Dłuższe główne „Wydarzenia”, a także rozmowy z najważniejszymi postaciami dnia będą teraz dostępne zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsacie News, oglądane w sumie przez miliony widzów - dodaje.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Po raz pierwszy 60-minutowe pasmo „Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń" pokazane zostanie w Telewizji Polsat w poniedziałek, 1 czerwca 2020 roku. Następnie około 19.55 Polsat będzie emitować serwis sportowy, a o 20.00 - prognozę pogody. Zaraz po niej (o 20.05) bez zmian rozpoczynać się będą audycje Polsatu z prime-time.

Pełne wydanie „Wydarzeń” będzie można oglądać równolegle w Polsat i Polsat News (dotychczas „Wydarzenia” również pokazywały obie anteny, ale „Gość Wydarzeń” nadawany był tylko w stacji newsowej).

Programy informacyjne Polsatu nadawane są zarówno na antenie głównej Polsatu, jak i w Polsacie News. Od marca br. w obu stacjach emitowane jest nowe wydanie „Wydarzeń” o 12.50 (dziennik zadebiutował w listopadzie ub.r., początkowo pokazywał go tylko Polsat News), a program o 15.50 w kwietniu został wydłużony do 40 minut. Ponadto o 21.50 już wyłącznie w Polsacie News widzowie mogą oglądać podsumowanie dnia w „Wydarzeniach Wieczornych”.

W I kwartale br. „Wydarzenia” w Polsacie i Polsat News oglądało średnio 2,4 mln widzówUdział Polsat News w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów wyniósł 1,13 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat wydłuża pasmo „Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń” do godziny. Gawryluk: widzowie potrzebują obiektywnych, sprawdzonych i rzetelnych informacji

51 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ik
nie ogladam
odpowiedź
User
ki
oglądam
odpowiedź
User
Obserwator
"Po owocach ich poznawać będziecie". Od 18.50 do 20.05: Polsat - TVN - TVP1 i pilot w ręku. Kto wygra tę bitwę na informacje? Na kogo stawiacie?
odpowiedź