SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polska Agencja Inwestycji i Handlu sonduje rynek agencji PR pod kątem udziału Polski w EXPO 2020 Dubai

Zespół EXPO 2020 Dubai w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w  konsultacjach rynkowych, poprzedzających ogłoszenie postępowania na „Działania komunikacyjne wspierające obecność Polski na Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju w latach 2020-2021”. Rozeznanie rynku potrwa do 31 października.

Article

Celem konsultacji jest "poznanie oczekiwań potencjalnych wykonawców związanych z realizacją tego kluczowego dla powodzenia projektu zamówienia, a także doprecyzowanie zapisów w dokumentacji przetargowej, w szczególności  opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału, kryteriów ocen czy harmonogramu działań" - informuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

W ramach planowanego przetargu zadaniem wykonawcy będzie zaplanowanie działań komunikacyjnych wspierających udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju w latach 2020-2021, z uwzględnieniem, że łączny koszt wykonania działań wyniesie nie więcej niż 4,3 mln zł brutto.

Zamówienie będzie obejmowało m.in. przygotowanie strony internetowej, media relations, doradztwo strategiczne, doradztwo komunikacyjne w sytuacji zagrożenia kryzysem medialnym oraz dodatkowe działania promujące Pawilon Polski.

Rozeznanie rynku w formie konsultacji rynkowych prowadzone jest w formie dialogu technicznego do 31 października. Ogłoszenie o przeprowadzeniu dialogu technicznego wraz z  Regulaminem znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej PAIH.

EXPO 2020 w Dubaju odbędzie się między 20 października 2020 r. a 10 kwietnia 2021 r. i będzie pierwszą Wystawą Światową organizowaną w kraju arabskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Agencja Inwestycji i Handlu sonduje rynek agencji PR pod kątem udziału Polski w EXPO 2020 Dubai

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl