SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Organizacja Turystyczna wybierze dom mediowy do kampanii na Expo 2015

Polska Organizacja Turystyczna szuka domu mediowego, który zaplanuje i kupi media do kampanii promującej obecność Polski podczas Wystawy Światowej Expo 2015. Do obsługi jest budżet w wysokości 6 mln zł brutto.

Article

Wybrany dom mediowy będzie pracować dla POT do końca października 2015 roku. W ramach kampanii przewidziana jest przede wszystkim komunikacja do odbiorców indywidualnych, ale jej ważnym uzupełnieniem będą także działania skierowane do touroperatorów organizujących wyjazdy turystyczne i biznesowe, przedstawicieli 20 środowisk reprezentujących branże związane z tematyką Wystawy Światowej Expo 2015 oraz dziennikarzy.

Kampania będzie adresowana do osób indywidualnych odwiedzających wystawę Expo (która będzie odbywać się Mediolanie od 1 maja do 31 października 2015 roku) oraz do mieszkańców Włoch, którzy przynajmniej raz w roku wyjeżdżają za granicę w celach wypoczynkowych, na dłuższy pobyt lub na weekend. Mają to być osoby w wieku 25-60 lat, posiadające dochody co najmniej średnie, mieszkające w miastach.

Kampania we Włoszech obejmować ma telewizję i nośniki reklamy zewnętrznej. Działania w telewizji zaplanowano w sześciu wybranych telewizjach w okresie 15-30 maja 2015 roku. Na ich realizację przeznaczono 3,7 mln zł brutto. Kampania outdoorowa ma obejmować tramwaje w Mediolanie oraz standardowe nośniki reklamy zewnętrznej (1 maja-15 lipca 2015 roku). Budżet tych działań wynosi 2,2 mln zł brutto.

Równolegle do działań prowadzonych we Włoszech mają być realizowane aktywności promocyjne w Polsce. POT chce w okresie od 1 maja do 31 lipca 2015 roku zamieścić całostronicową reklamę w magazynie pokładowym linii lotniczych realizujących połączenia między Warszawą a Mediolanem. Przeznaczy na to 100 tys. zł brutto.

Przetarg trwa do 17 grudnia br., a warunkiem udziału w nim jest wpłata 120 tys. zł wadium.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Organizacja Turystyczna wybierze dom mediowy do kampanii na Expo 2015

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl