SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Press Grupa z nowym tygodnikiem „Kurier Zachodni”

W środę 10 czerwca br. Polska Press Oddział w Zielonej Górze wydał pierwszy numer tygodnika „Kurier Zachodni”. To lokalny tytuł kierowany do mieszkańców Słubic, powiatu słubickiego, gmin Słońsk i Witnica oraz Kostrzyna nad Odrą.

Article

„Kurier Zachodni” to tygodnik przedstawiający najważniejsze wydarzenia lokalne. Nowy tytuł ukazywać się będzie w każdą środę w objętości od 24 do 32 stron. Tygodnik wydawany będzie wraz z 16-stronicowym dodatkiem telewizyjnym „Super Tele”. Cena gazety to 2,40 zł.

Wraz z wejściem tygodnika na rynek uruchomiony został płatny serwis kurierzachodni.pl. Każde kolejne e-wydanie tygodnika udostępniane będzie w nim w środę od godz. 7.00. Tygodniowy dostęp do platformy kosztować będzie 2,46 zł.

Redaktorem naczelnym „Kuriera Zachodniego” został Jakub Pikulik, który wcześniej był redaktorem w „Gazecie Lubuskiej”.

Wydaniu nowego tytułu towarzyszy kampania marketingowa składająca się m.in.: z dystrybucji promocyjnego wydania „Kuriera Zachodniego” do wszystkich gospodarstw domowych w zasięgu wydawniczym, plakatów, ulotek, mobili, emisji reklam w lokalnej telewizji i stacji radiowej, promocji w punktach sprzedaży oraz ulicznych eventów i dni otwartych w siedzibie redakcji.

Dołącz do dyskusji: Polska Press Grupa z nowym tygodnikiem „Kurier Zachodni”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl