SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych sponsorem Polskiego Związku Zapaśniczego

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych podpisała umowę sponsorską z Polskim Związkiem Zapaśniczym. W ramach porozumienia firma będzie m.in. sponsorem tytularnym utworzonej niedawno Krajowej Ligi Zapaśniczej.

Od lewej: wiceprezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Wroński i prezes PWPW Piotr WoyciechowskiArticle

Na mocy umowy PWPW została sponsorem strategicznym Polskiego Związku Zapaśniczego. Współpraca ma dotyczyć m.in. popularyzacji zapasów wśród dzieci i młodzieży. Ponadto firma będzie sponsorem tytularnym rozgrywek ligowych, które będą teraz funkcjonować pod nazwą PWPW Krajowa Liga Zapaśnicza.

Umowę podpisano na rok. Nie podano, ile PWPW przekaże Polskiemu Związkowi Zapaśniczemu.

- Wspierając projekt sportowy, PWPW wychodzi naprzeciw dobrym praktykom w zakresie prowadzenia działalności sponsoringowej przez spółki z udziałem Skarbu Państwa. Zaangażowanie firmy w sport, który niesie ze sobą możliwość promocji marki zarówno w kraju jak i za granicą (mistrzostwa świata i Europy), stanowi nowy kierunek promocji marki - uzasadnia firma w komunikacie prasowym. - PWPW jest instytucją zaufania publicznego, a wsparcie inicjatyw sportowych takich jak zapaśnictwo, wolnych od agresywnych zachowań i niejasnej rywalizacji, wpisuje się w promowaną przez PWPW zasadę fair play, zarówno w biznesie, jak i w rywalizacji sportowej - dodaje.

Patronat nad rozgrywkami organizowanymi przez Polski Związek Zapaśniczy mają m.in. Telewizja Polska, minister sportu i turystyki oraz władze samorządowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych sponsorem Polskiego Związku Zapaśniczego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl