SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Polskie firmy zawojują rosyjski rynek

Agencja badawcza Inquiry nawiązała współpracę z rosyjską firmą Workline Research Comcon-SPb, posiadającą oddziały w St. Petersburgu i w Moskwie.

Zachodni obszar Rosji należy do największych, ale też najtrudniejszych rynków w Europie Wschodniej. Rosja jest w wielu branżach najważniejszym partnerem dla polskich firm. Konsekwencją udanej wymiany handlowej jest coraz większe zainteresowanie, za którym idzie zakładanie zagranicznych przedstawicielstw, inwestycje w fabryki, reklamę i promocję marek. Takie działania wymagają coraz lepszej informacji o zagranicznym rynku, systemach dystrybucji i potrzebach konsumentów. Jednym słowem, coraz bardziej potrzebne są badania marketingowe - podano w komunikacie.

Workline Research COMCON SPb realizuje na zlecenie Inquiry badania rynkowe dla firm posiadających swoje regionalne siedziby w Polsce. Inquiry zapewnia sprawną koordynację projektu i dostosowanie go zarówno do oczekiwań klientów, jak i specyfiki rosyjskiego rynku. Szczególnie cenna jest możliwość szybkiej realizacji badań obejmujących kilka krajów jednocześnie.

„Wybraliśmy firmę Workline Research COMCON-SPb, ponieważ jest ona w stanie zapewnić odpowiedni poziom jakości badań.” – mówi Agnieszka Górnicka, prezes Inquiry. „My zapewniamy nadzór merytoryczny nad projektem oraz pełną organizację. Klienci wiedzą, że realizacja projektów badawczych za granicą własnymi siłami jest bardzo uciążliwa. Inquiry, jako agencja z dużym doświadczeniem w międzynarodowych badaniach, ma odpowiednie know-how do realizacji tego typu zadań. A dzięki stałej współpracy z Workline Research COMCON-SPb oferujemy konkurencyjne ceny.”

Przedstawiciele Workline Research COMCON-SPb i Inquiry są przekonani, że dzięki tej współpracy polskie firmy będą mogły lepiej poznać specyfikę rosyjskiego rynku i odnosić coraz większe sukcesy. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Polskie firmy zawojują rosyjski rynek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl