SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Power TV HD, Adventure HD oraz Top Kids HD zaczną nadawać w Czechach i Słowacji

Od 10 kwietnia br. działalność rozpoczęła czeska filia Michał Winnicki Entertainment pod nazwą MWE Networks International s.r.o. z siedzibą w Pradze. Jej zadaniem jest uruchomienie w Czechach oraz na Słowacji lokalnych wersji kanałów Power TV, Adventure HD oraz Top Kids.

Article

Kanały będą dostępne na tych rynkach prawdopodobnie jeszcze w tym kwartale - obecnie finalizowane są procedury koncesyjne.

Stacje Michała Winnickiego mają być dostępne nie tylko w wiodących platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, ale także w ramach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Kanały mają być w pełni zlokalizowane, a ich ramówki dostosowane do oczekiwań czeskich i słowackich widzów.

Jak zapewnia nadawca, pojawią się również lokalne produkcje. MWE Networks International s.r.o. korzysta w pełni z doświadczenia, biblioteki programowej oraz infrastruktury technicznej polskiej centrali MWE. Obecnie budowane jest nowe centrum nadawcze MWE Networks w Pradze wykorzystujące najnowsze technologie transmisji kanałów w jakości HD oraz 4K UHD.

Prezesem filii został Michał Winnicki, który z całym zespołem MWE pracuje nad zagranicznymi debiutami. Dla czeskiego oddziału pracują już także lokalni eksperci medialni, prawni oraz marketingowi.

Czechy i Słowacja nie są jedynymi krajami, w których jeszcze w tym roku zagraniczną działalność telewizyjną rozpocząć ma MWE. Jak informuje nadawca, wkrótce ogłoszone zostaną kolejne państwa, w których zaczną nadawać stacje Power TV i Adventure HD.

Dołącz do dyskusji: Power TV HD, Adventure HD oraz Top Kids HD zaczną nadawać w Czechach i Słowacji

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MWE
Pan Winnicki to wielki człowiek, chylę czoła.
odpowiedź
User
ula
Biedni Czesi i Slowacy....
odpowiedź
User
Ccghbcghhb
Skopiowane od Satkuriera
odpowiedź