SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Prezesi i inwestorzy zachęcają do czytania „Parkietu”

Wystartowała kampania wizerunkowa „Gazety Giełdy Parkiet” (Gremi Business Communcation). Do czytania e-wydania dziennika zachęcają w niej prezesi spółek, instytucji finansowych oraz stowarzyszeń rynkowych, a także maklerzy, doradcy inwestycyjni i inwestorzy giełdowi.

Article

- Akcja wizerunkowa promuje e-wydanie „Parkietu”, które od początku roku jest dostępne dla czytelników już wieczorem o godzinie 20:00. „Wyprzedza” tradycyjne wydanie o kilka godzin co na rynku kapitałowym jest niezwykle istotne - mówi Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu”.  O wprowadzeniu e-wydań udostępnianych dzień wcześniej informowaliśmy na Wirtualnemedia.pl w lutym br. (więcej na ten temat).

W pierwszym dniu kampanii na łamach tytułów wydawanych przez Gremi Business Communication, pojawiły się strony ze zdjęciami Iwony Sroki, prezesa Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w Warszawie i Rafała Brzoski, prezes Integer, którzy zachęcają do czytania elektronicznej wersji dziennika.  - Czytam e-wydanie „Parkietu”, bo... mogę zawsze wracać do starych wydań! Z czasem bowiem wszystkie złe wiadomości wydają się śmieszne - tak e-wydanie „Parkietu” zachwala Iwona Sroka.

W akcji wizerunkowej wezmą też udział m.in. Waldemar Markiewicz (prezes Izby Domów Maklerskich), Mirosław Kachniewski (prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych), Adam Maciejewski (były prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie), Adam Niewiński (prezes DI Xelion) i Mariusz Staniszewski (prezes Noble Funds TFI).

Kampania realizowana jest tylko w tytułach Gremi Business Communcation , czyli w dziennikach „Rzeczpospolita” i „Parkiet”, tygodniku „Bloomberg Businessweek Polska” i w miesięczniku „Sukces”. Za kreacje odpowiedzialny jest dział marketingu wydawnictwa.

E-wydanie „Parkietu” jest dostępne przez stronę internetową parkiet.com oraz w serwisach internetowych e-kiosk.pl i egazety.pl.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem „Parkietu” w I półroczu br. wyniosła 4 400 egz., a średnia sprzedaż e-wydań tego dziennika ukształtowała się na poziomie 1 259 egz. (zobacz wyniki wszystkich dzienników ogólnopolskich).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Prezesi i inwestorzy zachęcają do czytania „Parkietu”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl