SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Profeina wypromuje fundusz Alfabeat

Agencja Profeina od stycznia tego roku opowiada za obsługę komunikacyjną i relacje z mediami funduszu Alfabeat. Współpracę nawiązano przez rekomendacje.

Shutterstock.com Article

Do zadań agencji należą działania media relations, tworzenie treści na wewnętrzne potrzeby firmy, wsparcie komunikacyjne spółek portfelowych funduszu oraz doradztwo strategiczne. Po stronie agencji za działania odpowiada Bartosz Dąbrowski.

Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Strony nie informują, na jaki okres zawarto umowę.

Alfabeat to akcelerator i fundusz powstały w 2016 r. Inwestuje w spółki technologiczne o dużym potencje komercjalizacji, którym może realnie pomóc w przyspieszeniu ich wzrostu. Koncentruje się na projektach,  w ramach których prowadzone są prace badawczo-rozwojowe. Inwestycje Alfabeat finansowane są z programu BRIdge Alfa prowadzonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Profeina wypromuje fundusz Alfabeat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl