SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Projekt strategii programowej TVP na lata 2012-2015 - konsultacje społeczne

20 października br. Telewizja Polska po raz pierwszy w swojej działalności zaprezentowała przedstawicielom organizacji pozarządowych projekt strategii programowej nadawcy publicznego opracowywanej na lata 2012-2015.

Projekt strategii programowej TVP na lata 2012-2015 - konsultacje społeczne

- Chęć pokazania wstępnego projektu i konsultowania go od samego początku to nie markowanie tego działania, ale rzeczywistość. Trzeba przy tym pamiętać, że Telewizja Polska ma realizować zdecydowanie inne zadania programowe niż stacje komercyjne. Dlatego po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na tak szerokie konsultacje - podkreślił Juliusz Braun, prezes  TVP.

Obecni na prezentacji przedstawiciele organizacji zostali zaproszeniu do udziału w pracach istniejących już zespołów, np. ds. programów edukacyjnych oraz do zgłaszania propozycji powołania kolejnych tego typu gremiów, by za klika tygodni powstał dokument dotyczący programu TVP. - Tak przygotowana strategia ma pozwolić nadawcy publicznemu stać się medium wiarygodnym, wyznaczającym standardy i opiniotwórczy poprzez dialog z widzami i środowiskami opiniotwórczymi - głosi komunikat TVP.

Spółka zapowiada, że za kilka tygodni, skonsultowany z tymi organizacjami, oficjalny dokument strategii programowej TVP zostanie upubliczniony na jej stronach internetowych.

Telewizja Polska spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych zaczęła latem br. Kolejne odbędzie się w styczniu 2012 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Projekt strategii programowej TVP na lata 2012-2015 - konsultacje społeczne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl