SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przebudowany Katalog Wirtualnej Polski

Co trzy lata portal przebudowuje strukturę Katalogu tak, by użytkownicy zyskali szybki i łatwy dostęp do najlepszych rodzimych stron WWW.

„Co dnia ludzie zakładają tysiące stron w Internecie. Nie ich ilość jest jednak ważna, ale przede wszystkim zawartość. – mówi Marcin Chmielecki, kierownik Grupy Katalog
w Wirtualnej Polsce – Założeniem Katalogu WP jest udostępnienie użytkownikom najbardziej wartościowych stron WWW i zapewnienie dostępu do poszukiwanych treści dosłownie w kilka chwil. Z Katalogu WP korzysta obecnie ponad 2 miliony użytkowników, którzy doskonale wiedzą, czego poszukują, zależy im na wysokiej jakości merytorycznej,  przejrzystości. Cały zintegrowany system wyszukiwawczy WP dąży do tego, by użytkownik miał przed sobą wartościowe witryny i zawsze, w jednym z pierwszych wyświetlanych rekordów, znalazł to, czego szuka”. 

Redaktorzy Katalogu, uważnie śledząc zapytania użytkowników, wprowadzili do serwisu nowe kategorie oraz podkategorie, znacznie upraszczając dostęp do poszukiwanych treści.
W niektórych z nich dodano opcję ‘regionalizacja”, zapewniając korzystającym prezentację wyników z interesującego ich województwa, czy miasta (np. kategoria Motoryzacja, podkategoria Auto Handle). Zadbano także o to, by dotarcie do pożądanej strony odbywało się maksymalnie szybko, w tzw. czterech krokach (przejście przez całe drzewo kategorii do wybranych witryn to zaledwie cztery kliknięcia), podano w komunikacie.

http://katalog.wp.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przebudowany Katalog Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl