SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Interii, będzie dyrektorem działu Innowacje

Dziennikarz Przemysław Białkowski po 12 latach żegna się z redakcją Telewizji Polsat. Przechodzi do Grupy Interia, gdzie jako dyrektor działu Innowacje będzie zarządzał zespołami redagującymi serwisy Zielona Interia i Geekweek.

Przemysław Białkowski, fot. Interia Article

- Dział Innowacji to połączenie dwóch obszarów przyszłości - technologii i ekologii. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy dziennikarzy, którzy piszą w kilku serwisach tematycznych Grupy Interia. Od ekologii i nowych technologii, przez gadżety po ciekawostki naukowe. Chcemy dawać czytelnikom nie tylko newsy ze świata innowacji, ale też najlepsze autorskie treści od naszych dziennikarzy - opisuje Przemysław Białkowski.

Geekweek został właśnie przeniesiony do portfolio Grupy Interia w ramach synergii z Grupą Polsat Plus. Interia zapowiada, że serwis zostanie wzmocniony kontentowo i operacyjnie przez redakcje Nowe Technologie Interia i Menway.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Przemek Białkowski jest świetnym i wszechstronnym dziennikarzem. Bardzo doceniam jego dotychczasowe dokonania w Polsat News oraz współpracę z serwisem Zielona Interia - zaznacza Piotr Witwicki, redaktor naczelny Grupy Interia.

Przemysław Białkowski w Telewizji Polsat przez 12 lat

Z Telewizją Polsat Przemysław Białkowski był związany od 2009 roku. Jako reporter relacjonował najważniejsze wydarzenia na południu Polski. Od 2013 roku prowadził główne programy informacyjne w Polsat News, m.in. „Wydarzenia” i „Nowy Dzień”.

Z Interią współpracował już od początku br., przygotowuje wideo podcast ekologiczny we współpracy ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska.

Przed pracą w Polsacie Przemysław Białkowski był związany z Polskim Radiem. Jest też współtwórcą studiów Public Speaker w Wyższej Szkole Bankowej i wykładowcą przedmiotów związanych z wystąpieniami publicznymi.

Telewizja Polsat kupno Grupy Interia sfinalizowała w lipcu ub.r., zapłaciła Grupie Bauer Media 422 mln zł.

Według badania Mediapanel w sierpniu br. serwisy i aplikacje Grupy Polsat Interia zanotowały 19,96 mln użytkowników i 69 proc. zasięgu, a sam portal Interia.pl - 14,18 mln użytkowników i 49 proc. zasięgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Interii, będzie dyrektorem działu Innowacje

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Olla
"Zygmunt Solorz oraz firmy i osoby z nim współpracujące powołały do życia Stowarzyszenie Program Czysta Polska, którego misją jest inicjowanie zmian, edukowanie społeczeństwa oraz nagłaśnianie ważnych tematów i akcji związanych z ekologią, ochroną środowiska i poprawą jakości życia".

Solorz poustawiał wszystko pod swój biznes. Eko w interii to eko solorzowe. Mega cross-funkcyjny biznes. Szapoba.
6 3
odpowiedź
User
Gsj
I dobrze. Bo do tv to się nadawał. Ani wyglądu ani głosu i jeszcze wada wymowy. W ogóle jakim cudem on pracował na antenie. Szok i niedowierzanie
6 12
odpowiedź
User
KrzysztofBromberg1995
Widać, że nie rozstał się jednak z Grupą Polsat Plus. W końcu Interia także jest częścią Polsat Plus
2 1
odpowiedź