SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Przemysław Cypryański, Julia Wieniawa, Marek Siudym i Olga Bończyk w „Lekarzach na start”

W nowym serialu TV Puls „Lekarze na start” w epizodycznych rolach widzowie zobaczą m.in. Grzegorza Wonsa, Przemysława Cypryańskiego, Joannę Jarmołowicz, Paulinę Gałązkę, Julię Wieniawę, Katarzynę Kwiatkowską, Mariusza Jakusa, Marka Siudyma, Olgę Bończyk i Jacka Borkowskiego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W niedzielę od 9.00 stacja pokaże maraton z odcinkami z całego tygodnia.

Aktorzy wcielą się m.in. w role pacjentów szpitala oraz członków rodzin głównych bohaterów. Będą to: Marek Siudym, Mariusz Jakus, Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Borkowski, Grzegorz Wons, a także Julia Wieniawa i Joanna Jarmołowicz.

Serial „Lekarze na start” to jedna z dwóch dużych nowości Telewizji Puls w jesiennej ramówce 2017 roku, którą produkuje należąca do Tadeusza Lampki firma Artrama. Serial na antenie stacji pokazywany jest w dni powszednie o godz. 19.10, począwszy od 4 września br.

Produkcja przedstawia losy piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza), którzy w tym samym czasie trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Ich zawodowe perypetie splatają się z życiowymi zawirowaniami, nie brakuje więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle.

W rolach głównych występuje piątka aktorów młodego pokolenia: Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska, Filip Gurłacz i Kamil Szeptycki. W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów wcielają się m.in. Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.

Warto dodać, że w najbliższa niedzielę między godz. 9.00, a 12.45 TV Puls pokaże maraton serialu, składający się z pięciu dotąd pokazanych odcinków.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce (posiadająca w swoim portfolio dwa kanały: TV Puls i Puls 2), której średni udział w 2016 roku wyniósł 4,98 proc.

Dołącz do dyskusji: Przemysław Cypryański, Julia Wieniawa, Marek Siudym i Olga Bończyk w „Lekarzach na start”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DarekD
I ani słowa o tym , że nikt nie ogląda???
odpowiedź
User
Grand
A ja oglądam bo to bardzo dobry serial
odpowiedź
User
dfd
najsłabiej ogłądany serial w godzinach 6:00-0:00 xDD tylko 50 tyś. Gdyby to pokazywała TVP, to już byście linczowali.
odpowiedź