SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Przetargi na obsługę Liberty Direct rozstrzygnięte

Rowland Communications, Gruppa 66 Ogilvy, Media Planning Group oraz Hypermedia będą pracowały na rzecz Liberty Direct - należącej do grupy Liberty Mutual marki ubezpieczeń komunikacyjnych dla klientów indywidualnych, która jesienią pojawi się na polskim rynku.

Wszystkie firmy zostały wybrane w drodze przetargów zakończonych w maju tego roku.

Rowland Communications będzie obsługiwać markę Liberty Direct w zakresie PR korporacyjnego i produktowego, Gruppa 66 Ogilvy zajmie się realizacją strategii reklamowej, a MPG planowaniem i zakupem mediów. Firma Hypermedia będzie dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie komunikacji i marketingu interaktywnego.

„Naszym założeniem przy tworzeniu marki Liberty Direct będzie koncentracja na kliencie w każdym obszarze działalności firmy – począwszy od zaproponowania dobrej jakości produktów w rozsądnej cenie, poprzez wysoką jakość serwisu, aż po rzetelną likwidację szkód. Wizerunek marki będzie budowany w sposób spójny ze strategią grupy Liberty Mutual, do której należy marka Liberty Direct. Założenia te będą wspierać wszystkie firmy współpracujące z nami w zakresie PR, reklamy oraz planowania mediów” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Marketingu polskiego oddziału Liberty Seguros S.A.

Liberty Mutual jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 24 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych. Liberty Mutual oferuje pełną gamę ubezpieczeń dla osób fizycznych i firm, przy czym jedną z najważniejszych linii biznesowych grupy Liberty Mutual są ubezpieczenia komunikacyjne dla klientów indywidualnych, które w 2006 roku stanowiły 27% składki przypisanej netto. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie – jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual obecna jest Portugalii, Turcji oraz Hiszpanii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Przetargi na obsługę Liberty Direct rozstrzygnięte

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl