SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Przygotuj się do Soczi 2014” w promocji Visa

Trwa zimowa promocja „Płać kartą Visa i przygotuj się do Soczi 2014”, której celem jest zachęcenie użytkowników do dokonywania transakcji zarówno w internecie, jak i zbliżeniowo. Kreację wspierającej ją kampanii przygotowała agencja Saatchi&Saatchi.

„Przygotuj się do Soczi 2014” w promocji Visa

Aby wziąć udział w promocji, należy zapłacić kartą Visa - internetowo, zbliżeniowo lub w sposób tradycyjny - a następnie zarejestrować transakcję na stronie visa.pl. Na użytkowników, którzy dokonają rejestracji, czekają trzy proste pytania dotyczące m.in. zimowych igrzysk olimpijskich.

Osoby, które danego dnia w najkrótszym czasie odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania, otrzymają nagrody. Codziennie do zdobycia są dwa tablety Samsung Galaxy Tab III oraz 10 przedpłaconych kart Visa o wartości 500 zł każda. Promocja potrwa do 19 stycznia.

Promocję wspiera kampania reklamowa obejmująca internet (serwisy, sieci kontekstowe), prasę oraz punkty sprzedaży (formaty digital w wybranych galeriach i centrach handlowych, nośniki POS w największych sieciach handlowych). Za kreację reklam odpowiada agencja Saatchi&Saatchi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Przygotuj się do Soczi 2014” w promocji Visa

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nssm4n
pierwszy! :D
8 8
odpowiedź
User
Konkursowicz
Mam podejrzenia, że konkurs nie przebiega w uczciwy sposób.

konkurs trwa od 18.11. do 19.01., na stronie wywieszone są listy zwycięzców do 3.12. włącznie (czyli jedynie z 17 dni trwania konkursu). nie mniej 17 dni x 12 zwycięzców = 204 nazwiska. na opublikowanej liście jest jedynie 120 nazwisk. co więcej widnieje tam jedynie 65 unikalnych nazwisk (np. Państwo Bogaccy dotychczas wygrali aż 12-krotnie, Państwo Czapiga - 8 itd.)

przypadek? niesądzę
12 8
odpowiedź
User
Malyjurek
Państwo Bogaccy to przecież konkursowe hieny :) A do tego pani Ania jest nasza nauczycielka , mam nadzieje ,ze wygrywają uczciwie bo ... Jaki byłby z ńiej pedagog gdyby oszukiwala ?
9 8
odpowiedź